Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 30 липня 2020 року


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під гаражні бокси на вул. Литвина, 12-т в м.Калуші.

Повна назва документа державного планування: детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під гаражні бокси на вул. Литвина, 12-т в м. Калуші. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Студінка Калуського району.

Повна назва документа державного планування: детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Студінка Калуського району. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території площею 8,1825 га та площею 1,1102 га для реконструкції нежитлових будівель під підприємство харчової промисловості на вул. Б.Хмельницького в м. Калуші.

Повна назва документа державного планування: Проект детального планування території площею 8,1825 га та площею 1,1102 га для реконструкції нежитлових будівель під підприємство харчової промисловості на вул. Б.Хмельницького в м. Калуші. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території обмеженої вул. Ковжуна, вул. Шевченка, вул. Костельна та площею Героїв в м. Калуші.

Повна назва документа державного планування: Проект детального планування території обмеженої вул. Ковжуна, вул. Шевченка, вул. Костельна та площею Героїв в м. Калуші. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території орієнтовною площею 0,4000 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку в районі вул. Малицької в м. Калуші.

1.Повна назва документа державного планування: Проект детального планування території орієнтовною площею 0,4000 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку в районі вул. Малицької в м. Калуші. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території орієнтовною площею 5,5 га для забудови гаражів в гаражному кооперативі  в м. Калуші.

1.Повна назва документа державного планування: Проект детального планування території орієнтовною площею 5,5 га для забудови гаражів в гаражному кооперативі в м. Калуші. В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Сесія Калуської міської ради  онлайн

Сесія Калуської міської ради  онлайн

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради інформує

Підрядною організацією встановлено 5 лавочок на вул.Пушкіна, 17«Б», 2 лавочки на вул.Українська, 8 «А» та 2 лавочки на пр.Л.Українки, 16».

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради інформує

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує

Приватним підприємством «Науково-виробниче приватне підприємство «Комбі» завершено роботи по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону ЗОШ №6 по вул. Стуса,13 в м. Калуш Івано-Франківської області».

Детальніше>


Місцеві2020.07.30

Про виконані роботи з ліквідації наслідків негоди 27 липня 2020 року на території Калуської міської ОТГ

29.07.2020 року комунальним підприємством «Калушавтодор» проводились роботи з розчистки дороги від намулу, нанесеного внаслідок підйому рівня води у водовідвідних канавах та р. Млинівка. Проведено відновлення частково зруйнованої дороги. По вул. Банянська проведено розчистку дороги, зрізку дерев та кущів. До роботи було залучено 15 працівників КП «Калушавтодор», 4 одиниці техніки.

Про виконані роботи з ліквідації наслідків негоди 27 липня 2020 року на території Калуської міської ОТГ

Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko