Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 30 cічня 2020 року


Місцеві2020.01.30

До відома батьків дитини з інвалідністю чи її законного представника!

Повідомляємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019р. №994 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019р №309 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.(далі–Порядок) Відповідно до Порядку для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини повинен звернутись до управління соціального захисту населення Калуської міської ради із заявою довільної форми про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу.

Детальніше>


Місцеві2020.01.30

«Обережно! Тонкий лід!» - з року в рік ця фраза не втрачає своєї актуальності.

Ігри та вихід на незміцнілий лід можуть закінчитися непоправною трагедією! Батькам слід максимально посилити контроль за своїми дітьми, роз’яснити їм, що тонкий лід і холодна вода становлять смертельну небезпеку. Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримуватися правил безпеки та заходів безпеки на водоймах, особливо у зимовий період.

«Обережно! Тонкий лід!» - з року в рік ця фраза не втрачає своєї актуальності.

Детальніше>


Місцеві2020.01.30

До УВАГИ суб’єктів господарювання,  що здійснюють діяльність у сфері торгівлі,  тимчасового розміщення та організації харчування !

Шановні роботодавці! Впродовж січня 2020 року Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з органами Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Служби зайнятості та місцевого самоврядування здійснюються інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Інформаційна кампанія відбувається за допомогою різних форм комунікації, як масових публічних, так і безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності, інших та має на меті охопити максимальну кількість роботодавців та працівників.

Детальніше>


Місцеві2020.01.30

Сесія Калуської міської ради 30.01.2020 року (прямий ефір)

Сесія Калуської міської ради 30.01.2020 року (прямий ефір)

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko