Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 17 cічня 2019 року


ОГОЛОШЕННЯ2019.01.17

Українська академія лідерства відкриває прийом заявок на 2019 навчальний рік!

Лише 300 хлопців та дівчат від 16 до 18 років, які готові стати змінотворцями сучасної української держави, пройдуть 10-місячну програму лідерства, отримають доступ до лекцій і занять з найкращими українськими та іноземними професорами. Візьмуть участь у міжнародних проектах і освітніх експедиціях до країн ЄС та Ізраїлю. Перша хвиля набору триватиме до 1 березня 2019 року. «За останні п’ять років Україна піднялась у рейтингу Світового банку Doing Business та рейтингу глобальної конкурентоспроможності економік Global Competitiveness Index. Ми шукаємо активну і амбітну молодь, яка візьме відповідальність за себе та країну, в якій живе. І, що важливо, яка буде готовою вкорінювати ці позитивні зміни. Ми дамо знання, навички та контакти, аби вони стали новими героями України, котрі продовжать і завершать перевтілення нашої держави».

Детальніше>


Місцеві2019.01.17

Вихованці Центру реабілітації «Добродія Калуська» побували на перегляді музичної вистави «Сльоза»

Приємно, що процес соціалізації дітей з особливими потребами, підтриманий міською владою та впроваджуваний Центром комплексної реабілітації «Добродія Калуська» підтримують інші установи. Минулої неділі вихованці комунального закладу «Центр реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» відвідали музичну виставу «Сльоза», яку підготувала Калуська музична школа і демонструвала в ПК «Мінерал».

Детальніше>


Місцеві2019.01.17

Шукаємо патронатних вихователів!

З метою забезпечення першочергового права дитини жити та виховуватися у сприятливому сімейному середовищі передбачено створення патронатних сімей. Що таке сімейний патронат? Сімейний патронат - це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд та виховання дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах або залишилася без батьківського піклування, потребує захисту у сім’ї патронатних вихователів та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Шукаємо патронатних вихователів!

Детальніше>


Місцеві2019.01.17

Штормове (метео) попередження!  Управління з питань надзвичайних ситуацій

У зв’язку з хуртовинами та снігопадами 18 січня у горах Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Протягом доби 18 січня по області та місту очікується південно-західний вітер 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Штормове (метео) попередження!  Управління з питань надзвичайних ситуацій

Детальніше>


Місцеві2019.01.17

Адміністрація КП « Водотеплосервіс» повідомляє  про те, що:

В зв’язку з аварійною ситуацією водопровідної мережі по вул.Рубчака, 17.01.2019 року о 10:00 год, припинено постачання холодної води по наступних вулицях: Долинська, Привокзальна, Рубчака, Козоріса, Грушевського, Каракая, Пекарська, Українська ( приватний сектор). Водопостачання буде відновлено орієнтовно 17.01.2019року о 24:00 год. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Адміністрація КП « Водотеплосервіс» повідомляє  про те, що:

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko