Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 14 cічня 2019 року


Місцеві2019.01.14

Результати лабораторних досліджень атмосферного повітря у зв’язку з пожежею на ТОВ «Карпатнафтохім»

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради інформує, що на виконання протокольного рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногненно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.01.2019, у зв’язку із виникненням пожежі 12.01.2019 року в корпусі №424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу на виробництві етилену та поліетилену ТОВ «Карпатнафтохім», Калуською міськрайонною філією ДУ «Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України» було проведено відбір проб атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони підприємства у двох точках: біля ДП «Калуська ТЕЦ-Нова» та при в’їзді в село Мостище - на відстані 6 км від джерела забруднення.

Результати лабораторних досліджень атмосферного повітря у зв’язку з пожежею на ТОВ «Карпатнафтохім»

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

«Скажемо «НІ!» домашньому насильству»

У грудні 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а з 11 січня 2018 року набула чинності норма документа про обтяжуючі обставини. З 11 січня 2019 року набули чинності інші норми закону, згідно яких за вчинення домашнього насильства можливе встановлення наступного покарання: громадські роботи на строк від 150 до 240 годин; арешт на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до двох років. При цьому заборонено дзвонити, листуватися і навіть наближатися на певну відстань до потерпілого. Насильством вважають і примушення до шлюбу, співжиття, до продовження примусово укладеного шлюбу або співжиття, примус до переїзду з метою шлюбу або співжиття - такі дії будуть карати арештом на строк до 6 місяців або обмеженням, або позбавленням волі на строк до 3 років.

«Скажемо «НІ!» домашньому насильству»

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

Розпорядок богослужінь у храмах міста на Водохреща

Розпорядок богослужінь у храмах міста на Водохреща

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

Обережно! Тонкий лід

В зв’язку з підвищенням температури повітря до плюсової існує загроза танення льоду, тому просимо мешканців міста та гостей дотримуватись правил безпеки на льоду водойм міста, а саме: - знайдіть для початку стежку або сліди на льоду, якщо їх немає, продумайте з берега маршрут свого руху. - подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць: лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики); тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;

Обережно! Тонкий лід

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

Штормове (метео) попередження!

14-15 січня у горах Івано-Франківської області очікується помірна сніголавинна небезпека (2 рівень). Протягом доби 15 січня по області та місту очікується північно-західний вітер 15-20 м/с, на дорогах збережеться ожеледиця.

Штормове (метео) попередження!

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

2018 рік: колективно-договірне регулювання трудових відносин

Відповідно до ст.9 Закону України «Про колективні договори та угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. № 115 ”Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів”, у 4 кварталі 2018 року управлінням соціального захисту населення Калуської міської ради:

Детальніше>


ОГОЛОШЕННЯ2019.01.14

Проводиться пошук  родини, з м. Калуша  яка прийме волонтера Корпусу Миру з США  для проживання  на період терміном - 3 міс.

Американський волонтер (або волонтерка) буде працювати у Калуській міській раді орієнтовно з кінця жовтня 2019 р. Всі витрати пов’язані з проживанням бере на себе Корпус Миру США в Україні. Проживання волонтера перших 3 місяців в українській сім’ї є обов’язковою умовою Корпусу Миру. Спільний побут та щоденне невимушене спілкування з членами родини допоможе волонтерові краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати українську мову. Відтак, вітається вибір родини що є зацікавлена у міжкультурному спілкуванні та готова надати необхідну підтримку американському волонтерові, що починає дворічну добровільну службу для розвитку української громади і готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, тощо.

Детальніше>


Місцеві2019.01.14

У Калуській ЦРЛ відкрили оновлене відділення невідкладної  екстреної медичної допомоги

11 січня в Калуській ЦРЛ міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Наталія Табачук та в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» Іван Красійчук відкрили оновлене відділення невідкладної екстреної медичної допомоги.

У Калуській ЦРЛ відкрили оновлене відділення невідкладної  екстреної медичної допомоги

Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2019.01.14

Інформація про виконання робіт з 02.01.2019р. по  12.01.2019р. КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проводяться роботи по ремонту сходової клітки в гуртожитку на вул.Молодіжна,5/1під., та ремонт загального коридора в гуртожитку на вул.С.Стрільців,34б/6пов. Проведено роботи по ремонту мереж системи центрального опалення, ремонту і заміні стояків та підводок до батарей. Проводилась заміна запірної арматури на мережах опалення,проводились роботи по відновленні теплопостачання квартир.

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko