Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 12 вересня 2017 року


Місцеві2017.09.12

До уваги суб’єктів господарювання, органів влади,  що мають відношення до надання державної допомоги  суб’єктам господарювання!

02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Закон був прийнятий на виконання міжнародних зобов’язань України, що виникають з умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і Договору про заснування Енергетичного Співтовариства. Закон визначив Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

Детальніше>


Місцеві2017.09.12

Про проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,  що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів  Державного фонду регіонального розвитку

Регіональна конкурсна комісія оголосила прийом інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2018 рік. Реалізація відповідних програм і проектів повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентоздатних та інвестиційно-привабливих територіальних громад, включаючи заходи щодо підготовки фахівців з місцевого розвитку, забезпечення містобудівною документацією, створення необхідної інфраструктури тощо.

Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2017.09.12

Інформація про виконання робіт з 04.09.2017 по 08.09.2017р. КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт сходових кліток проводився в житлових будинках на вул. Б.Хмельницького,14/1під.;вул.Молодіжна,4/5під.; Роботи по ремонту та заміні мереж та стояків системи центрального опалення, заміні підводок до батарей, демонтажу приладів системи опалення для встановлення індивідуального опалення,заміна засувок . Роботи проводились в 11 житлових будинках.

Детальніше>


Місцеві2017.09.12

Виявлено чотири порушення.

За період з 04.08.2017 по 10.09.2017р. інспекторами з благоустрою м. Калуша громадського формування Калуська «Міська варта» було виявлено чотири порушення. На порушників було складено приписи за правопорушення 7.2.7 розділ 7, а саме: Розклеювати оголошення, афіші на будинках, стовпах, парканах, деревах та інших не визначених для цього місцях.

Виявлено чотири порушення.

Детальніше>


Місцеві2017.09.12

Порушення правил благоустрою

11.09.2017р інспекторами з благоустрою м. Калуша громадського формування Калуська «Міська варта» було виявлено порушення пункту 7.1.1 розділу 7, «Правил благоустрою та утримання території м. Калуша», а саме: встановлювати малі архітектурні форми, тимчасові металеві гаражі на підставі розроблених відповідно до чинного законодавства проектів та з дозволу виданого виконавчим комітетом міської ради.

Порушення правил благоустрою

Детальніше>


Місцеві2017.09.12

Відзначення Дня працівника галузі фізичної культури та спорту

08 вересня 2017 року в актовій залі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням англійської мови з нагоди відзначення Дня працівника галузі фізичної культури та спорту відбулося нагородження кращих працівників галузі та спортсменів міста. З привітальними словами до присутніх звернулася заступник міського голови Любов Максимович та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Михайло Клим.

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko