Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 22 листопада 2019 року


Центр громадського здоров"я 2019.11.22

Якість води нецентралізованих джерел водопостачання

Питання якості води питної завжди було актуальна. Велика кількість мешканців м. Калуша та району віддають перевагу джерельній воді. Вона чиста, прозора, смачна, однак часто буває небезпечною за показниками епідемічної безпеки питної води.

Детальніше>


Місцеві2019.11.22

Соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

В четвер, 21 листопада, відбулося чергове, одинадцяте, засідання координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, яке очолює перший заступник міського голови, Галина Романко. Координаційна рада відбулася в приміщенні Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою вул. Пушкіна 9а.

Детальніше>


Місцеві2019.11.22

Не рекомендуємо вживати воду з каптажного джерела «Капличка» в мікрорайоні «Підгірки»

Управління з питань надзвичайних ситуацій повідомляє, що за результатами моніторингу води каптажного джерела «Капличка» (мікрорайон Підгірки), який проведеного Калуською міжрайонною лабораторією Головного управління Держпродспоживслужби в області 11.11.2019 року, вода не відповідає гігієнічним вимогам по мікробіологічних показниках (виділено загальні колі-форми), вода каптажного джерела не придатна для питного режиму.

Не рекомендуємо вживати воду з каптажного джерела «Капличка» в мікрорайоні «Підгірки»

Детальніше>


Місцеві2019.11.22

Про якість питної води в м. Калуші

Управління з питань надзвичайних ситуацій повідомляє, що відповідно до інформації Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» про результати моніторингових досліджень якості та безпечності питної води водопроводів КП «Водотеплосервіс» Калуської міської ради і відомчого водопроводу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який проводиться щомісячно, станом на 15.11.2019р. по державному моніторингу із центральних водопроводів за показниками епідемічної безпеки досліджено 86 проби, в т. ч. 2 (2,32%) не відповідають вимогам Додатку 1 ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», за паразитологічними показниками – 17 проб, за санітарно – хімічними показниками безпечності та якості питної води – 108 проби, в т.ч. на вміст пестицидів – 7 проб.

Детальніше>


МісцевіОфіційні повідомлення2019.11.22

До відома членів виконавчого комітету міської ради, представників засобів масової інформації

Повідомляємо, що 26 листопада 2019 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул.Франка, 1, другий поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

Детальніше>


Місцеві2019.11.22

Відбувся проект «Реконструкція спогадів»

21 листопада в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи у Меморіальному музеї «Калуська в'язниця» відбувся проект «Реконструкція спогадів». До уваги відвідувачів цього дня у музеї були представлені: інсталяція «Реконструкція», виставка «Помаранчева революція» та проекція «Спогади учасників про революції».

Відбувся проект «Реконструкція спогадів»

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko