Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 26 вересня 2019 року


Місцеві2019.09.26

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Калуської міської ради повідомляє:

Наступне чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради відбудеться 02 жовтня 2019 року о 14год.00. хв. До участі в засіданні запрошується:

Детальніше>


Місцеві2019.09.26

Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій,

25.09.2019 року в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку.

Детальніше>


Місцеві2019.09.26

Засідання комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій міста Калуша

25 вересня 2019 року в Палаці культури «Мінерал» відбулось засідання комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій міста Калуша (далі – Комісія). На розгляд Комісії було винесено питання дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах міста Калуша. Для проведення оглядового інструктажу з даного питання було запрошено головного інспектора Калуського міськрайонного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області – Романа Федоришина, який проінструктував керівників релігійних громад міста щодо забезпечення пожежної безпеки у культових спорудах та наголосив на вимогах утримання первинних засобів пожежогасіння, системи електромережі, забезпечення протипожежними установками, громовідведенням, відповідності шляхів евакуації, тощо. Також, Роман Федоришин запропонував керівникам релігійних громад розглянути можливість співпраці з проведення консультаційної допомоги представниками Калуського МРВ УДСУНС в Івано-Франківській області в культових спорудах міста та надання допомоги в усуненні виявлених недоліків.

Засідання комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій міста Калуша

Детальніше>


Місцеві2019.09.26

Особлива дорога батьківства.

Дитинство - чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Цього заслуговують усі діти, вони мають право на достойне та щасливе життя. Однак, кожна дитяча доля з тих, хто втратив рідних батьків, – нелегка. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення - це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення - це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховувати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування.

Детальніше>


Місцеві2019.09.26

Відділ благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради повідомляє наступне.

Фізичною особою-підприємцем Сілецьким Р.Б., згідно укладеного договору від 18.07.2019р. № 294 проведено облаштування заїзної кишені на вул.Хіміків, 8.

Відділ благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради повідомляє наступне.

Детальніше>


Місцеві2019.09.26

Нові лауреати премії імені Костянтини Малицької

25 вересня під головуванням заступника міського голови Любові Максимович рішенням міської комісії присуджено премію імені Костянтини Малицької Лойош Галині Павлівні, вчителю біології Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, в номінації «Лауреат–педагог закладу загальної середньої освіти», та Маланчук Наталії Іванівні, керівнику зразкового театру танцю «Фламінго» центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, в номінації «Лауреат–педагог закладу позашкільної освіти». Премія буде вручена на урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників освіти України (розмір її становить 7 тисяч 500 гривень).

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko