Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 24 вересня 2019 року


Місцеві2019.09.24

УВАГА ТРЕНІНГ!

Для суб’єктів малого і середнього бізнесу 27 вересня 2019 року о 13.30 год. у приміщенні Калуської центральної бібліотеки ім. Т.Шевченка (вул. Підвальна,6) бізнес-тренером Віталієм Осадчуком буде проведений тренінг на тему «Як стати результативним».

УВАГА ТРЕНІНГ!

Детальніше>


Місцеві2019.09.24

Поїздка в Тустань

Минулого тижня вихованці комунального закладу «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань». Наскельно-оборонний комплекс місто-фортеця Тустань унікальна пам’ятка історії та архітектури IX-XVI століття знаходиться в с.Урич Сколівського р-ну Львівської області. Це місце де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Щороку під урицькими скелями Середньовіччя оживає на повну – його повертають учасники фестивалю «Ту Стань!». Протягом кількох днів у Тустані відтворюють життя древнього граду таким, яким воно було в період раннього середньовіччя, у всіх його проявах: від ремесел до розваг , побуту та одягу.

Поїздка в Тустань

Детальніше>


Місцеві2019.09.24

«Золоті роки»

Впродовж 22−24 вересня у Львові відбувся Всеукраїнський форум людей поважного віку «Золоті роки», в якому активну участь взяла делегація від територіального центру соціального обслуговування м.Калуша (Університет третього віку). 22 вересня 2019 року урочистою ходою від Оперного театру до пам’ятника Тарасу Шевченку стартував Всеукраїнський форум людей поважного віку «Золоті роки» участь у заході взяло близько тисячі літніх людей з усієї України та сусідніх держав.

«Золоті роки»

Детальніше>


Місцеві2019.09.24

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ МІСТА КАЛУША !

Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» повідомляє Вас про наступне: До початку опалювального сезону 2019-2020рр. залишилось менше місяця і щоб своєчасно його розпочати підприємству необхідно розрахуватись з енергопостачальними організаціями, а саме: з ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «Прикарпатенерготрейд» .

Детальніше>


Місцеві2019.09.24

Інформація про завершення робіт  з прочищення потічка по вул. Височана

За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука з метою уникнення підтоплень будинковололодінь по вул. Височана, вул. Коперника, вул. Данила Галицького через розлив потічка, який витікає з житлового масиву «Височанка» з міського бюджету виділено кошти на проведення робіт з розчистки, поглиблення даного потічка та насипів берегів.

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko