Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 29 липня 2019 року


ОГОЛОШЕННЯ2019.07.29

До уваги членів комісії  з забезпечення  своєчасності  та повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки !

01 серпня 2019 року о 15.00 год. на (вул. С.Бандери,18 ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання комісії з забезпечення своєчасності та повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки .

Детальніше>


ОГОЛОШЕННЯ2019.07.29

До уваги членів робочої групи  з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території міста Калуша !

02 серпня 2019 року об 11.00 год. на (вул. С.Бандери,18 ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території міста Калуша.

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

Із вдячністю за відпочинковий подарунок

Нещодавно повернулися із відпочинку учні Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, команда переможців КВК «Четвертак», та висловлюють щиру вдячність міському голові Ігореві Матвійчуку. Адже за його сприяння вони змогли безкоштовно провести оздоровлення на березі моря у м. Сіде (Туреччина), ознайомитися з цікавою історією, відвідати найяскравіші куточки минулого та сьогодення.

Із вдячністю за відпочинковий подарунок

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради  інформує про переваги військової служби за контрактом у окремих гірсько-штурмових бригадах та Десантно-штурмових військах Збройних Сил України

Військовослужбовці військової служби за контрактом є основною складовою частиною Збройних Сил України, адже саме вони залучаються до виконання завдань операції об’єднаних сил, виконують завдання щодо відсічі військової агресії Російської Федерації, захисті державного суверенітету України та її європейського майбутнього. Тому прийом на військову службу за контрактом найбільш мотивованих та патріотично налаштованих громадян України є одним із головних завдань військових комісаріатів та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

Ремонтні роботи у закладах дошкільної освіти тривають

Із 15 липня, як було передбачено графіком, приступили до ремонтних робіт ще 4 дошкільні заклади: «Струмочок», «Росинка», «Ягідка», «Червона шапочка». На проведення капітальних ремонтів цих закладів у міському бюджеті передбачено 619 000грн, уже профінансовано «Струмочок» - 94 783грн ,«Ягідка» - 2 842грн, «Росинка» - 5 815грн, «Червона шапочка» - 2 842грн.

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

- Приватним підприємством «Рембудвест» виконано роботи з капітального ремонту приміщень ДНЗ «Золотий ключик» провулок Шкільний,4 в м.Калуш Івано-Франківської області.

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради інформує:

Сплата у 2019 році податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними та юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в м. Калуші

Детальніше>


Місцеві2019.07.29

До уваги суб’єктів господарювання та покупців підакцизних товарів !

Відповідно до розпорядження міського голови від 08.06.2018 № 176-р «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» у місті працює робоча група з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko