Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 24 жовтня 2018 року


Місцеві2018.10.24

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального плану території (ДПТ) щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Пекарській, 2 в м. Калуші»: Проект детального плану території розроблений з метою визначення усіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення доцільності, обсягів, послідовності будівництва. Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником ФОП Русин В.Б.

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

До відома мешканців міста Калуша!

Повідомляємо, що 24.10.2018 року відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, на якому прийнято рішення № 236 «Про демонтаж малих архітектурних форм». Цим рішенням затверджено перелік малих архітектурних форм (тимчасових споруд та самовільно встановленої огорожі), які встановлені на земельних ділянках без дозвільних документів, що посвідчують право користування земельними ділянками або без дозвільних документів на їх встановлення, вказаних в додатку до рішення та підлягають демонтажу та зобов’язано власників малих архітектурних форм, зазначених в додатку до рішення, в 15-денний термін з дня прийняття рішення, демонтувати зазначені малі архітектурні форми.

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

Штормове (метео) попередження!

Вночі та ранком 25 жовтня 2018 року по області очікується посилення західного вітру 25-30 м/с вночі та 17-22 м/с вдень.

Штормове (метео) попередження!

Детальніше>


План заходів2018.10.24

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 27 жовтня – 04 листопада 2018 року

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

Рейд на ринках міста

24.10.2018 року працівниками громадського формування Калуська «Міська варта» було проведено рейд ринками міста Калуша, щодо дотримання правил торгівлі. Під час проведення рейду на ринку по вулиці Стуса було виявлено громадянку, яка здійснювала торгівлю прозорою рідиною із запахом спирту. Після зауваження дана громадянка погодилась вилити вищевказану рідину в кількості 2.5 літра.

Рейд на ринках міста

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

Виданий чек – гроші громаді!

Закликаємо суб’єктів господарювання, мешканців та гостей міста бути свідомими споживачами підакцизних товарів. При покупці алкогольних та тютюнових виробів необхідно вимагати фіскальний чек – розрахунковий документ, що підтверджує факт продажу. Отриманий чек – гроші громади м. Калуша! Надходження акцизного податку використовуються на покращення соціально – економічного розвитку міста: ремонти освітніх, медичних закладів, доріг, тротуарів, будівництво спортивних та дитячих майданчиків та інше.

Виданий чек – гроші громаді!

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

Засідання спостережної комісії!

Шановні калушани, якщо ви знаєте, що хтось із ваших сусід, друзів, знайомих звільнився із місць позбавлення волі і не може самостійно собі дати ради: не має документів, проблеми із житлом, працевлаштуванням, адаптацією у сучасних реаліях і т. п., допоможіть цим людям, скеруйте до спостережної комісії! Спостережна комісія виконавчого комітету Калуської міської ради утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 року № 1042).

Детальніше>


Місцеві2018.10.24

До відома керівників та трудових колективів  підприємств,  установ  та  організацій  міста

«Колективний договір – модель соціальної злагоди на підприємстві» Згідно Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.93 р., яким визначено правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод, колективний договір укладається з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих, власників, або уповноважених ними органів. Колективні договори укладаються на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko