Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 18 жовтня 2018 року


Місцеві2018.10.18

До відома мешканців міста!

17.10.2018 року о 14:00 годині під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося чергове засідання комісії з відшкодування Калуській міській раді збитків, завданих користуванням земельними ділянками комунальної власності територіальної громади міста Калуша без правовстановлюючих документів, в ході засідання обговорювалися питання визначення та нарахування збитків суб’єктам господарювання за користування земельними ділянками комунальної власності територіальної громади м. Калуша без правовстановлюючих документів, а саме:

Детальніше>


Місцеві2018.10.18

Акція «Хода за свободу»

18 жовтня 2018 року управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту міської ради спільно з управлінням праці та соціального захисту населення та Калуським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовує вуличну акцію «Хода за свободу», яка присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Збір учасників акції о13:30 год. на вул. Пушкіна (біля ТЦ «Прометей»).

Акція «Хода за свободу»

Детальніше>


Місцеві2018.10.18

Студенти Університету  третього віку

Студенти Університету третього віку 17 жовтня 2018 року ознайомились з виставкою «Натхнення», що була відкрита з нагоди Всеукраїнського Дня художника. На виставці було представлено 67 витворів мистецтва калуських художників та скульпторів. Серед них — роботи Богдана Шляхтича, Ігоря Семака, Валерії Фірсової, Стефана Баки, Петра Карпенка та інших.

Студенти Університету  третього віку

Детальніше>


Місцеві2018.10.18

Відповідь на звернення  мешканців  мікрорайону Підгірки  щодо спалювання сухої рослинності

На звернення мешканців мікрорайону Підгірки до міського голови від 11.09.2018 року щодо забруднення атмосферного повітря в результаті спалювання сухої трави, залишків рослинності та сміття, повідомляємо, що дане питання перебуває на особливому контролі в управлінні з питань надзвичайних ситуацій міської ради. На офіційному сайті Калуської міської ради постійно проводиться інформування про заборону спалювання сухої трави та рослинних залишків, шкідливий вплив диму на здоров’я людей та адміністративну відповідальність за порушення природоохоронного законодавства та Правил благоустрою та утримання території м. Калуша.

Відповідь на звернення  мешканців  мікрорайону Підгірки  щодо спалювання сухої рослинності

Детальніше>


Місцеві2018.10.18

Призов офіцерського складу запасу

За рішенням Міністра оборони України, 12-14 листопада 2018 року на військову службу за призовом осіб офіцерського складу будуть призвані особи віком до 43 років, які не проходили військової служби, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити (з оформленням наказу по особовому складу), мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра, яким присвоєне відповідне військове звання офіцера запасу та які не заброньовані на період мобілізації.

Призов офіцерського складу запасу

Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.10.18

Інформація про виконання робіт з 08.10.2018р. по 12.10.2018р. КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: На даний час проводяться ремонти сходових кліток в будинках на вул.Б.Хмельницького,14/4під.;вул.Молодіжна,6/1під. Роботи по ремонту мереж системи центрального опалення, демонтажу приладів опалення для встановлення локального опалення,ремонту підводок до батарей. Проводилась заміна засувок на мережах опалення. Роботи проведено в 29 житлових будинках за адресами:

Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko