Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за вересень 2018 року


Місцеві2018.09.28

Шановні бібліотекарі!

Прийміть щирі вітання із Всеукраїнським днем бібліотек!

Шановні бібліотекарі!

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Фальшування голосів під час голосування за проекти Бюджету участі

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю проводить перевірку електронних голосів на предмет їх відповідності вимогам Положення. Як виявилось, під час проведення голосування за ряд проектів Бюджету участі на 2019 рік шляхом підкріплення сканованих документів, кмітливості бажаючих здобути перемогу і добитися проведення робіт на території міста не було меж. На фото скани особи з ідентичними даними (ПІБ, дата народження, місце проживання тощо).

Фальшування голосів під час голосування за проекти Бюджету участі

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Відбувся семінар з питань детінізації ринку праці під назвою «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення»

У середу 26 вересня 2018 року в м. Калуші в залі засідань Калуської районної ради (вул. Шевченка,6) відбувся семінар з питань детінізації ринку праці під назвою «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення» з суб’єктами господарювання будівельної, транспортної галузі та сфери торгівлі для більш як 40-ка учасників.

Відбувся семінар з питань детінізації ринку праці під назвою «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення»

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради інформує про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Калуша: - тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (далі - ТС) – одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

ЩАСТЯ - МАТИ РОДИНУ!

Уже традиційно, 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Ця дата не є випадковою у календарі , оскільки в цей день ми вшановуємо імена святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії , які символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, що виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. З великою жертовною любов’ю зігрівають вони дітлахів у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними громадянами Української держави.

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Усиновлення – це любов назавжди

З нагоди відзначення в Україні 30 вересня Дня усиновлення, службою у справах дітей Калуської міської ради взято участь у проведенні Всеукраїнської акції – флешмобу під назвою «Усиновлення – це любов назавжди. Шукаємо батьків, які будуть так любити!», який відбувся 28 вересня з 14.00 до 15.00 на Площі Героїв у місті Калуші.

Усиновлення – це любов назавжди

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Відбулося чергове засідання міської координаційної ради

25 вересня 2018 року в методичному кабінеті Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося чергове засідання міської координаційної ради з національно-патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови Любові Максимович. На засіданні координаційної ради було розглянуто ряд питань, а саме: про відзначення в місті Дня захисника України, заходи до 100-річчя проголошення Західноукраїнської народної республіки і 100-річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР та заходи до 75-роковин розстрілу учнів Калуської торгівельної школи.

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Відбулося засідання координаційних рад з питань організації та проведення літнього відпочинку і оздоровлення дітей та молоді

27 вересня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради відбулося засідання координаційних рад з питань організації та проведення літнього відпочинку і оздоровлення дітей та молоді м. Калуша у 2018 році під головування заступника міського голови Любові Максимович. На координаційній раді було підведено підсумки проведення оздоровчої кампанії в м. Калуші.

Детальніше>


Місцеві2018.09.28

Шановні  мешканці м. Калуша !

Згідно рішення Виконавчого комітету Калуської міської ради №147 від 22.06.2015 року Комунальне підприємство «Екосервіс» є єдиним виконавцем послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів в м. Калуші та забезпечення санітарного благополуччя його мешканців. Підприємство надає послуги всім суб»єктам господарювання , мешканцям міста, що проживають у багатоповерхових будинках та приватного сектора.

Детальніше>


Місцеві2018.09.27

Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій

26.09.2018року в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку.

Детальніше>


Сторінка 1 з 12 сторінок

123 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko