Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Проекти документів за 25 жовтня 2018 року


Міської ради2018.10.25

Про затвердження технічних документацій    із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка) у власність  громадянам (Шумейда І.А.)


Міської ради2018.10.25

Про  затвердження  проектів землеустрою    щодо зміни цільового призначення земельних  ділянок із земель наданих для ведення  індивідуального садівництва під землі  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель та споруд у м.Калуші гр. Лазар Т.М.


Міської ради2018.10.25

Про затвердження проекту землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельної  ділянки із земель наданих для ведення  індивідуального садівництва під землі  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель та споруд в с/т «Архітектор»  бригада №2 у м.Калуші гр. Крисько Н.Р.


Міської ради2018.10.25

Про  затвердження  проектів землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельних  ділянок із земель наданих для ведення  індивідуального садівництва під землі  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель та споруд у м.Калуші гр. Кравець І.В.


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko