Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 21 лютого 2019 року


Місцеві2019.02.21

Штормове (метео) попередження!

Протягом доби 22 лютого по області та місту очікується значний сніг, мокрий сніг, посилення північно-східного вітру 15-20 м/с, налипання мокрого снігу. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження!

кількість переглядів: 121 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

19.02.2019р. під головуванням заступника міського голови Вайди Р.Б. відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Під час засідання було розглянуто дев’ять питань, з яких: облаштування піднятих пішохідних переходів біля ЗОШ № 6,7, встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, світлофору, дорожніх знаків та пішохідних огороджень.

кількість переглядів: 147 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами

На виконання розпорядження міського голови від 08.06.2018 року № 176-р «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» 07.02.2019 року відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами (далі робочої групи). В ході роботи робочої групи були проведені рейди - огляди підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Всього робочою групою відвідано 6 підприємств роздрібної торгівлі: магазини «Гостинний» (вул. Головацького, 5), «Гурман» (вул. Б.Хмельницького, 55), «Продукти» (вул. Пекарська, 1), крамниці: «Світанок ВВ» (вул. Київська, 101), «Смак» (вул. Долинська, 45), «Рома» (вул. Долинська, 44в) та 1 заклад ресторанного господарства: кафе «Українська кухня» (вул. В. Стуса, 7).

кількість переглядів: 143 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

В День Героїв Небесної Сотні,

20 лютого 2019 року в Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка для слухачів Університету третього віку відбулась презентація творчості поета калуського майдану - Богдана Сімківа. Творчість Богдана Сімківа відома читачеві Калущини. Його вірші друкуються у обласних та районних часописах. Богдан Сімків автор збірок: «До струн душі», «З Україною в серці», «Дорога до волі», «Нескорена Україна».

В День Героїв Небесної Сотні,

кількість переглядів: 195 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Модель монетизації субсидій

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 06.02.2019 року №62. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Модель монетизації субсидій

кількість переглядів: 127 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

«Муніципальна няня»

З 1 січня 2019 року набула чинності ініціатива «Муніципальна няня». Ініціатива «Муніципальна няня» - це можливість отримати компенсацію по догляду за дитиною до трьох років. Тобто, батьки можуть офіційно найняти няню, а потім отримувати відшкодування за кожен місяць роботи «помічниці». В Уряді детальніше розповіли, що варто зробити, аби отримати грошову компенсацію на няню. Отже, безповоротна допомога прив’язана до прожиткового мінімуму для дітей. З січня 2019 року сім’я зможе отримувати щомісяця 1 626 грн відшкодування на послуги помічниці для своєї дитини. Ця сума є додатковою до щомісячних виплат на дитину, які жінка законно отримуватиме впродовж трьох років декретної відпустки. Ця компенсація виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення наприкінці кожного місяця, автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

«Муніципальна няня»

кількість переглядів: 121 | Детальніше>


Консультує Міністр юстиції 2019.02.21

Процедура усиновлення дитини!

Що таке усиновлення? Згідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).

Процедура усиновлення дитини!

кількість переглядів: 124 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Під головуванням  заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання комісії з питань  надання одноразових  грошових допомог

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує, що 20 лютого 2019 року під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог онкологічним хворим, де було розглянуто 33 звернення громадян.

кількість переглядів: 143 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради повідомляє

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради повідомляє про те, у лютому 2019 року управлінням опрацьовано 6135 особових справ одержувачів житлових субсидій з метою формування реєстрів для виплати «живих » грошей одержувачам житлових субсидій, як це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року №62 (другий етап монетизації,який застосовується для субсидентів, яким житлова субсидія була призначена у 2018 році на опалювальний період 2018-2019рр.)

кількість переглядів: 137 | Детальніше>


Місцеві2019.02.21

Заходи до вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людяності, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2019 року о 16:30 год. біля меморіальної дошки та барельєфу Герою України, Герою Небесної Сотні, калушанину Ігорю Дмитріву відбулося вшанування пам'яті. Священнослужителі міста відправили поминальну молитву. Представники влади поклали квіти.

Заходи до вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

кількість переглядів: 120 | Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko