Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 13 лютого 2019 року


Служба 1012019.02.13

Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

13 лютого фахівцями Калуського МРВ Управління ДСНС України у Івано-Франківській області у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» була організована екскурсія по пожежно-рятувальній частині № 6 для учнів Калуської ЗОШ I-IIIст. №10.

Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

кількість переглядів: 112 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

Відбулося засідання організаційного комітету з питань організації вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Дня Героїв Небесної сотні

В залі засідань виконавчого комітету, під головуванням заступника міського голови Любові Максимович відбулося обговорення плану заходів з вшанування учасників Революції Гідності та Дня Героїв Небесної Сотні. У засіданні приймали участь керуючий справами виконкому Мар‘яна-Божена Постоловська, начальники управлінь та відділів міської ради, учасники подій Революції Гідності та АТО Іван Качмар та Іван Кудибін.

кількість переглядів: 125 | Детальніше>


План заходів2019.02.13

ПЛАН організаційно-масових заходів, які будуть проводитися в м. Калуш 16-24 лютого 2019 року

кількість переглядів: 240 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

До уваги учасників АТО/ООС та учасників Революції Гідності!

Згідно Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операці та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р право на проходження соціальної та професійної адаптації мають особи, яким встановлено один із таких статусів: - учасника бойових дій; - особи з інвалідністю внаслідок війни; - учасника війни; - постраждалого учасника Революції.

кількість переглядів: 126 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2019.02.13

Інформація про виконання робіт з 04.02.2019р. по 08.02.2019р. по КП «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проведено ремонт загального коридора в гуртожитку на вул.С.Стрільців,34б/6пов. На даний час проводяться роботи по ремонту сходової клітки в гуртожитку на вул.Молодіжна,5/2під., та в будинку на вул.Пушкіна,13в/2під.

кількість переглядів: 133 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, виробників туристичного спорядження та навчальних закладів. Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019».

Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019» – це перша виставка, яка об’єднає у м. Калуші представників сфери туризму всієї Івано-Франківської області, стане майданчиком для зустрічей представників регіональних і міжрегіональних туристичних організацій, закладів розміщення, оздоровлення, виробників туристичного спорядження тощо.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, виробників туристичного спорядження та навчальних закладів. Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019».

кількість переглядів: 230 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

До уваги осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Кабінетом Міністрів України від 11 липня 2018 року затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. Він передбачає новий порядок встановлення статусу та видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. Так, посвідчення видаються на підставі рішення регіональної комісії з визначення статусу осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, створеної за розпорядженням голови облдержадміністрації.

кількість переглядів: 120 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

Відбулося засідання міської комісії щодо розгляду заяв про виплату  грошової компенсації  деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує, що 11 лютого 2019 року відбулося засідання міської комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди.

кількість переглядів: 129 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

Рейд ринками міста

13.02.2019 року працівниками громадського формуванням Калуська «Міська варта» спільно з працівниками відділу благоустрою та закупівель було проведено рейд ринками міста Калуша щодо дотримання правил торгівлі та благоустрою.

Рейд ринками міста

кількість переглядів: 140 | Детальніше>


Місцеві2019.02.13

До уваги учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності!

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017р., право на отримання послуг з психологічної реабілітації мають особи, яким встановлено один із таких статусів: - учасник бойових дій; - особа з інвалідністю внаслідок війни; - учасник війни; - постраждалий учасник Революції Гідності.

кількість переглядів: 139 | Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko