Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 07 лютого 2019 року


Місцеві2019.02.07

Про результати лабораторних досліджень проб води у зоні впливу відвалів №1, №4 Домбровського кар’єру та хвостосховища №1

Як уже повідомлялося раніше, в грудні 2018 року робочою групою, створеною розпорядженням міського голови під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко у складі представників управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, міськрайвідділу УДСНС в Івано-Франківській області, Калуського відділу поліції в Івано-Франківській області, Калуського міського відділу УСБУ в Івано-Франківській області, управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради було здійснено виїзд на відвали розкривних порід №1 та №4 Домбровського кар’єру по факту порушення цілісності рекультивованої поверхні даних об’єктів в результаті незаконної діяльності невідомих осіб. В ході візуального огляду території відвалів розкривних порід №1, №4 комісією виявлено порушення цілісності бортів даних об’єктів на значних територіях. Було прийнято відповідні рішення щодо визначення нанесених збитків навколишньому природному середовищу. По даному факту відкрито кримінальне провадження, проводяться слідчі дії.

кількість переглядів: 156 | Детальніше>


Місцеві2019.02.07

Відбулося засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами

Відповідно до розпорядження міського голови від 08.06.2018 № 176-р «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» 06.02.2019 року під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами з таким порядком денним:

кількість переглядів: 130 | Детальніше>


Місцеві2019.02.07

Теплі кредити

Теплі кредити – це програма фінансової допомоги, яку надає держава бажаючим підвищити енергоефективність свого будинку. Сьогодні вони доступні власникам приватних будинків, житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). До 2018 року вони були доступні і приватним особам – власникам квартир в багатоквартирних домах, видача кредитів цієї категорії громадян тимчасово припинена рішенням Кабінету Міністрів. Теплі кредити – це можливість придбати твердопаливні котли, сонячні панелі, теплоізоляційні матеріали, металопластикові вікна та двері (всього перелік складається з понад 20 пунктів), при цьому в залежності від виду товару і типу покупця (приватна або юридична особа), держава компенсує від 20 до 35 відсотків його вартості. При цьому сума компенсації фізичним особам обмежена сумою 12 тисяч гривень, для юридичних осіб – 14 тисяч гривень.

Теплі кредити

кількість переглядів: 222 | Детальніше>


Місцеві2019.02.07

Адміністрація КП « Водотеплосервіс» повідомляє:

Згідно фактичних даних аварійно-диспетчерської служби КП « Водотеплосервіс», щодо часу роботи котелень та подачі теплоносія від ДП « Калуська ТЕЦ Нова», а також враховуючи фактичну температуру зовнішнього повітря повідомляємо, що в січні 2019 року при розрахунку тарифу за послугу з централізованого опалення для населення ( без приладів обліку), для будинків, які отримують теплову енергію від ДП "Калуська ТЕЦ Нова" та від котелень нарахування здійснювалось за 31 день з 01.01.2019р-31.01.2019р.

кількість переглядів: 127 | Детальніше>


План заходів2019.02.07

ПЛАН організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 09-17 лютого 2019 року

кількість переглядів: 202 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko