Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 20 квітня 2018 року


Місцеві2018.04.20

ОБЕРЕЖНО  НІТРАТИ!

Нітрати надходять в організм людини з харчовими продуктами, в основному рослинного походження, а також з питною водою, найчастіше криничною. Ранні овочі містять більше нітратів, ніж пізні. Фрукти та ягоди нагромаджують малу кількість нітратів. Нітрати характеризуються широким спектром токсичної дії. Їх вживання призводить до негативних змін у стані здоров’я. Токсична дія цієї сполуки полягає у гіпоксії (кисневому голодуванні тканин). Частина нітратів перетворюється в нітрити (солі азотистої кислоти), які блокують дихання клітин. В процесі хімічної реакції зв’язується гемоглобін, збільшується вміст холестерину та молочної кислоти. Для організму нітрити – це отрута. Високий вміст нітратів у рослинах зазвичай обумовлений перевищенням кількості мінеральних добрив.

кількість переглядів: 102 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Круглий стіл “Чисте довкілля - майбутнє України

З ініціативи управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради 19 квітня 2018 року у центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулося засідання круглого столу до Дня Довкілля. День довкілля або навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно, у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Головна мета - це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища, стан якого в Україні вважається насправді актуальним та надзвичайно важливим для кожного громадянина.

кількість переглядів: 114 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Зубрея Миколу Васильовича  привітали з 90-річчя

За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука перший заступник міського голови Романко Галина Василівна разом з побратимами ОУН –УПА Степан Петраш, Ігор Сметанський, Антон Мазур, Олександра Озірська привітали з ювілеєм 90-річчя Зубрея Миколу Васильовича від дня народження і за участь у визвольній боротьбі За Українську Самостійну Соборну Державу.

Зубрея Миколу Васильовича  привітали з 90-річчя

кількість переглядів: 151 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

19 квітня під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Призначено соціальні виплати семи особам, відмовлено у призначенні соціальної виплати одній особі.

кількість переглядів: 105 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом “Захищене і здорове покоління”

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом “Захищене і здорове покоління”

кількість переглядів: 125 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє, що 17 квітня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулася нарада по питаннях:

- бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час; - про хід проведення весняного призову на строкову військову службу; - про стан ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях міста.

кількість переглядів: 119 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko