Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 19 квітня 2018 року


Місцеві2018.04.19

Об’єктові тренування в закладах освіти міста

19 квітня 2018 року з метою відпрацювання практичних дій учнями (вихованцями) та працівниками з особистої безпеки, захисту життя та здоров’я під час надзвичайних ситуацій, режиму підвищеної готовності,забезпечення високого рівня організованості при проведенні об’єктових тренувань, підвищення інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності відповідно до плану роботи управління освіти проведено єдиний День цивільного захисту та об’єктові тренування за сигналом «Увага! Всім!».

Об’єктові тренування в закладах освіти міста

кількість переглядів: 103 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Операторам ринку,керівникам закладів громадського харчування в м.Калуші

Ставлю Вас до відома, що санітарно-епідеміологічна ситуація щодо гострих кишкових інфекцій по Україні залишається неблагополучною з тенденцією до погіршання. Так, за 2017р. по Україні зареєстровано 164 спалахи гострих кишкових інфекцій проти 166 – за 2016р., в тому числі 5 спалахів ГКЗ на Прикарпатті (Верховинський, Надвірнянський, Тисменицький райони, м. Івано-Франківськ, де постраждали 91 особа, в тому числі 54% дітей (49 дітей віком до 15 років). На Івано-Франківщині спалахи виникали в закладах громадського харчування, як самостійних, так і в складі оздоровчих закладів, в закладах відпочинку, дитячих дошкільних закладах. Незважаючи на тимчасову стабілізацію рівнів захворюваності на гострі кишкові інфекції по області, серед населення все ж реєструються небезпечні інфекційні хвороби: сальмонельоз, дизентерія, інші гастроентероколіти із встановленим збудником. Лише за І квартал 2018р. серед населення м.Калуша зареєстровано 6 випадків сальмонельозу проти 1- за Ікв.2017р.

кількість переглядів: 126 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

АКТУАЛЬНІ ГРАНТИ, ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ  МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Департамент міжнародного розвитку Великої Британії, та Grand Challenges Canada оголошують конкурс заявок за програмою «Creating Hope in Conflict: A Humanitarian Grand Challenge». Мета програми - заохочувати та допомагати у реалізації новаторських рішень, що дозволять поліпшити життя людей, які постраждали від конфліктів та спричинених ними гуманітарних криз. Для участі необхідно:

кількість переглядів: 92 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

Фізичною особою – підприємцем А.Л.Мазуркевичем розпочато роботи з будівництва відкритого площинного оздоровчого майданчика по вул. Рубчака в м.Калуші.

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

кількість переглядів: 110 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Відбувся комерційний конкурс

Відповідно до рішень міської ради 29.03.2012 №1069 «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші» та конкурсної комісії 20.03.2018 у залі засідань міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди 18.04.2018 відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші .

Відбувся комерційний конкурс

кількість переглядів: 100 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Оголошення

Інформуємо, що 20 квітня 2018р. (п’ятниця), у приміщенні Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка (м.Калуш, вул. Підвальна, 6 з 930 - 1200 год. ) відбудеться наступний (другий) безкоштовний семінар-тренінг: «Як написати концептуальну записку проекту»? Семінар проводить волонтерка Корпусу Миру США в Україні п. Патрісія Деігнен, яка працює при відділі з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської Ради, з якою укладено угоду про співпрацю в рамках проекту «Розвиток громад».

Оголошення

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Розпочато роботи з капітального ремонту асфальтобетонного покриття

18.04.2018р. підрядною організацією розпочато роботи з капітального ремонту асфальтобетонного покриття проїзної частини вул.М.Чурай в мікрорайоні Загір’я.

Розпочато роботи з капітального ремонту асфальтобетонного покриття

кількість переглядів: 94 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko