Звичайна версія

Новини


План заходів2018.10.17

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 20-28 жовтня 2018 року

кількість переглядів: 1 | Детальніше>


Місцеві2018.10.17

Шановні батьки та вчителі!

Звертаємо Вашу увагу, що у покинутій будівлі старої ратуші, яка перебуває в аварійному стані, часто можна побачити дітей, які вільно гуляють по напівзруйнованому даху, іноді і в урочний час, ризикуючи власним життям. Працівниками служби у справах дітей, МФ «Калуська міська варта», поліцією проводяться щоденні рейди та профілактична робота з дітьми.

Шановні батьки та вчителі!

кількість переглядів: 3 | Детальніше>


Місцеві2018.10.17

Графік  засідань постійних комісій міської ради  (cорок сьома сесія сьомого демократичного скликання)

кількість переглядів: 5 | Детальніше>


Місцеві2018.10.17

Патріотичний змаг серед учнів загальноосвітніх шкіл міста присвячений Дню захисника України та 76-річчю створення УПА

11 жовтня 2018 року управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту міської ради спільно з управлінням освіти міської ради біля просвітницького комплексу «Криївка» в житловому масиві Підгірки проведено військово-спортивний, патріотичний змаг серед учнів загальноосвітніх шкіл міста присвячений Дню захисника України та 76-річчю створення УПА. Відкриття заходу відбулося біля пам’ятника генерал-хорунжому Роману Шухевичу загальною збіркою за участю заступника голови Калуської міськрайонної станиці братства вояків УПА Антона Мазура.

кількість переглядів: 5 | Детальніше>


Місцеві2018.10.16

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів

12.10.2018 року відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів детальних планів територій: проект детального планування території, площею земельної ділянки 0,1216 га для реконструкції складу площадки під гаражний бокс на вул. Б.Хмельницького,75 у м. Калуші; проект детального планування території для реконструкції виробничих будівель на вул. Павлика,16 у м. Калуші .

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів

кількість переглядів: 9 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.10.16

Інформація про виконані роботи з 08.10.2018р. по 12.10.2018 р.  КП «ЖЕО №1»

Поточний ремонт проводився в 2-х будинках: Б-р Незалежності, 4,Дзвонарська, 5. При цьому виконано: -проведено перетирання стін та стелі – 155 м2; -проведено олійне пофарбування перил, електричних щитків, поштових ящиків – 49 м2; - проведено пофарбування панелей,дверей – 236 м2.

кількість переглядів: 6 | Детальніше>


Місцеві2018.10.16

Фізичним особам, які надають соціальні послуги  виплачується  компенсація.

Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги призначається щомісячна компенсаційна виплата згідно Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 р. № 558.

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.10.16

У місті впорядковували старі кладовища

З метою впорядкування, збереження старих кладовищ, обелісків, почесних поховань міста до свят Покрови, Дня українського козацтва, відповідно до розпорядження міського голови № 285 від 03.10.2018 року «Про проведення в місті Калуш заходів з благоустрою територій старих кладовищ до Дня захисника України» 12 жовтня 2018року, управління економічного розвитку міста Калуської міської ради (Юрій Соколовський), спільно з волонтером Корпусу Миру США (Патрісія Дейгнен) при відділі з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста організували прибирання старих кладовищ, зокрема, на перехресті вул. Європейської та Височанка, та на вул. Біласа- Данилишина та інших місць.

У місті впорядковували старі кладовища

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.10.16

Комісія з питань Бюджету участі підбила підсумки голосування за громадські проекти

11 жовтня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому було підбито підсумки голосування за громадські проекти та розглянуто інші питання. Участь в засіданні комісії брали також автори проектів та депутати міської ради. На початку засідання комісією розглянуто та обговорено стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2017 року. Наступним було питання підбиття підсумків голосування за проекти 2018 року та оголошення переможців. Під час обговорення було висвітлено питання фальшування голосів та висловлено цілу низку пропозицій щодо внесення змін у Положення для уникнення зловживань та усунення недоліків у майбутньому.

Комісія з питань Бюджету участі підбила підсумки голосування за громадські проекти

кількість переглядів: 13 | Детальніше>


Місцеві2018.10.16

Відзначення Дня захисника України

14 жовтня в Україні вп’яте відзначали День захисника України. В нашому місті урочистості з нагоди 76-ї річниці створення УПА, Дня захисника України та Дня українського козацтва «За волю, честь і майбуття» традиційно відбулися біля пам’ятника Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу.

Відзначення Дня захисника України

кількість переглядів: 13 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko