Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Проекти документів за 12 березеня 2018 року


Засідання виконавчого комітету2018.03.12

Про надання дозволів на розміщення зовнішніх  реклам в м. Калуші  приватному підприємцю  Джугану Віталію Ярославовичу.


Міської ради2018.03.12

Про використання червоно-чорного прапора на території міста Калуша


Міської ради2018.03.12

Про затвердження протоколу узгоджувальної земельної комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування


Міської ради2018.03.12

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на  місцевості) для гаражного будівництва  громадянам Курпіті Г.Д., Курпіті Я.В.


Міської ради2018.03.12

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель та споруд  (присадибні ділянки) гр. Доровских Л.В.


Міської ради2018.03.12

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність для ведення садівництва  громадянам (Гусак І.В., Харандюк Т.В.)


Міської ради2018.03.12

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в оренду для ведення городництва  гр. Карпінець У.М.


Міської ради2018.03.12

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність та в оренду  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  громадянам (Залуцький В.С.)


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko