Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 03 жовтня 2019 року


Місцеві2019.10.03

Звернення депутатів Калуської міської ради до Президента України

Звернення депутатів Калуської міської ради до Президента України

кількість переглядів: 126 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в місті Дня захисника України

02 жовтня 2019 року відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення в місті Дня захисника України. В засіданні взяли участь заступник міського голови Любов Максимович, керуючий справами виконкому Мар’яна-Божена Постоловська, начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств та установ міста, представники Калуського відділу Поліції та засобів масової інформації.

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в місті Дня захисника України

кількість переглядів: 103 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

02 жовтня 2019 року відбулося відкриття нового навчального року в Університеті третього віку

Цього разу відкриття розпочалося спільним молебном студентів Університету в капличці Андрія Первозванного. Молебен провів отець Микола Крушець. Слухачів унверситету привітали з початком навчального року директор територіального центру соціального обслуговування м.Калуша Надія Рим та отець Микола Крушець.

02 жовтня 2019 року відбулося відкриття нового навчального року в Університеті третього віку

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

Відбулося засідання робочої групи з контролю  за здійсненням плати за землю!

Відповідно до розпорядження міського голови від 08.06.2018 № 176-р «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» 02.10.2019 року під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося засідання робочої групи з контролю за здійсненням плати за землю.

кількість переглядів: 117 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

Робота над генеральним планом міста Калуша  на завершальному етапі

Нині діючий генеральний план міста Калуша, затверджений рішенням Івано-Франківського облвиконкому ради народних депутатів в 1979 році, був розроблений Українським Державним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» в 1978 році за умов бурхливого розвитку виробничих потужностей Калуського промвузла. За період з 1979 року по 2017 рік було декілька спроб розробити основний містобудівний документ м.Калуша – генеральний план міста, однак, з різних причин, цього не вдалося досягти. Так в 2002 році на замовлення міста було розроблено топогеодезичну зйомку міста в М 1:2000 , а в 2006 році, на замовлення Калуської міської ради, НДПІ «ДІПРОМІСТО ім.Ю.Білоконя» було розроблено техніко-економічне обґрунтування розвитку території міста Калуша. В 2009 році Калуська міська рада, затвердила запропонований ТЕО розвитку міста, однак через відсутність фінансування до розроблення містобудівної документації справа не дійшла.

кількість переглядів: 139 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

Відбулася офіційна зустріч міських голів міста Калуш Ігоря Матвійчука та міста Сеїні (Румунія) Габріели Флоріки Тулбуре

01-02 жовтня 2019 року відбулася офіційна зустріч міських голів міста Калуш Ігоря Матвійчука та міста Сеїні (Румунія) Габріели Флоріки Тулбуре за участі делегацій на території наших партнерів в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». За результатами першої робочої зустрічі було обговорено подальшу співпрацю, напрямки діяльності щодо виконання поставлених грантових умов, шляхи реалізації проекту «Культура у віддзеркаленні – реставрація Будинку Культури в Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в м. Калуш (Україна) у Мультикультурні Центри».

Відбулася офіційна зустріч міських голів міста Калуш Ігоря Матвійчука та міста Сеїні (Румунія) Габріели Флоріки Тулбуре

кількість переглядів: 199 | Детальніше>


Місцеві2019.10.03

До відома громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Калуської міської ради

Для перереєстрації облікових даних про осіб, які перебувають на квартирному обліку відповідно до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР громадянам, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Калуської міської ради та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов необхідно в термін до 31 грудня 2019 року подати в управління житлово-комунального господарства міської ради (вул. Євшана,9, каб.314 (3-й поверх інженерного корпусу), тел.6-68-46) такі документи:

кількість переглядів: 113 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko