Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 27 березеня 2019 року


Місцеві2019.03.27

До уваги представників засобів масової інформації

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області» відбудеться 28 березня 2019 року о 13:00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул. Франка, 1, другий поверх)

До уваги представників засобів масової інформації

кількість переглядів: 112 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Калуської міської ради повідомляє

Наступне чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради відбудеться 08 квітня 2019 року о 14год.00. хв.

кількість переглядів: 84 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

Розпочато роботи з ремонту вуличного освітлення вул.Б.Хмельницького

«Відділ благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради повідомляє, що 27.03.2019р. ПП «Максвел» розпочато роботи з капітального ремонту мереж вуличного освітлення внутрішньоквартальних територій та вул. Б.Хмельницького».

Розпочато роботи з ремонту вуличного освітлення вул.Б.Хмельницького

кількість переглядів: 94 | Детальніше>


План заходів2019.03.27

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуші 30 березня – 07 квітня 2019 року

кількість переглядів: 113 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

«У мене немає дому»

Часто буває так, що людині некомфортно в своєму домі, особливо це проявляється у підлітковому віці. А чи проблема у самому помешканні? Ні! Проблема криється далеко не у місці проживання, а у самій атмосфері, що панує у ньому! В Міжнародний день щастя, 20 березня 2019 року у рамках спеціалізованого формування «Школа волонтерів» Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, було проведено тематичний захід: «У мене немає дому».

кількість переглядів: 86 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

«Співпраця із Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги»

26 березня 2019 року в Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча нарада із представниками Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Керівник, Жиркова Ольга Володимирівна проінформувала про соціальні незахищені категорії сімей, які можуть звертатися за безоплатною правовою вторинною допомогою, зокрема діти з батьками, а також їх законні представники. Зосередила увагу на правових питаннях щодо виборів при зміні місця голосування та щодо голосування внутрішньо переміщених осіб. Директор Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дидич Галина Василівна, зауважила, що напередодні, фахівцями із соціальної роботи було обдзвонено всіх внутрішньо переміщених осіб і повідомлено куди звертатися для отримання можливості здійснити волевиявлення, таку ж процедуру потрібно буде пройти і перед другим туром голосування.

«Співпраця із Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги»

кількість переглядів: 118 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального планування території для будівництва храму на вул. Долинській в м. Калуші. Проект детального планування території розроблений з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території. Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником – ФОП Русин В.Б.

кількість переглядів: 90 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

Приватним підприємством «ДОБРОБУД» завершено роботи по капітальному ремонту будівлі ЦНТТУМ по вул. Басараб-Левицької,2 в м.Калуші». Товариством з обмеженою відповідальністю «ДОБРОБУД-ПЛЮС» завершено роботи з капітального ремонту приміщень дитячої поліклініки (другого поверху і підвалу) на вул. Будівельників,3 в м.Калуш»;

кількість переглядів: 78 | Детальніше>


Консультує Міністр юстиції 2019.03.27

Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах? Як змінити місце голосування?Які документи потрібні для зміни місця голосування?

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно? Микола Саєнко

Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах? Як змінити місце голосування?Які документи потрібні для зміни місця голосування?

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Місцеві2019.03.27

До уваги ветеранів  війни м. Калуша !

Управління соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 р. №237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» разова грошова допомога до 5 травня у 2019 році буде виплачуватись у таких розмірах:

кількість переглядів: 73 | Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko