Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 14 грудня 2018 року


Місцеві2018.12.14

Про виїзну нараду робочої групи під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко на відвали розкривних порід №1 та №4 Домбровського кар’єру

13 грудня 2018 року робочою групою, створеною розпорядженням міського голови під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко у складі представників управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, міськрайвідділу УДСНС в Івано-Франківській області, Калуського відділу поліції в Івано-Франківській області, Калуського міського відділу УСБУ в Івано-Франківській області, управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради здійснено виїзд на місце події з метою огляду та фіксації факту порушення цілісності рекультивованої поверхні даних об’єктів.

Про виїзну нараду робочої групи під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко на відвали розкривних порід №1 та №4 Домбровського кар’єру

кількість переглядів: 197 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Калуш презентував перший туристичний довідник

12 грудня 2018 року в центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка управління економічного розвитку міста Калуської міської ради презентувало перший туристичний довідник «Калуш Туристичний».

Калуш презентував перший туристичний довідник

кількість переглядів: 131 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повідомляє

що на виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 зі змінами осінній призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України проводиться у жовтні – грудні 2018 року. Планове завдання для міста Калуш – 27 чол. (відправлено у Збройні Сили України – 31 чол., що становить 114,8%).

кількість переглядів: 138 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Шановні калушани та гості міста!

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повідомляє, що з 15 грудня 2018 року та до завершення Новорічно-Різдвяних свят на площі Героїв буде посилене патрулювання працівниками громадського формування Калуська «Міська варта» та Калуського відділу поліції з метою забезпечення охорони громадського порядку. Додатково повідомляємо, що на площі Героїв встановлені камери відеоспостереження, які придбані за кошти місцевого бюджету для підтримки громадського порядку в місті та негайного інформування відповідних служб для оперативного усунення порушень.

кількість переглядів: 108 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

До відома членів виконавчого комітету міської ради, представників засобів масової інформації

Повідомляємо, що 18 грудня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул. Франка, 1, другий поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

кількість переглядів: 127 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Управління з питань надзвичайних ситуацій  Калуської міської ради повідомляє

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження міського голови від 28.11.2018 № 350-р «Про утворення стаціонарних пунктів обігріву під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», з метою запобігання випадків переохолодження та обмороження людей, при значному пониженні температури повітря буде організовано роботу стаціонарних тимчасових пунктів обігріву, де жителі зможуть зігрітись та випити гарячого чаю.

кількість переглядів: 136 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

У Калуші покладанням квітів вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС представники органів місцевого самоврядування міста поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на приміщенні управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради по вул.С.Бандери, 28.

У Калуші покладанням квітів вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

кількість переглядів: 116 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації

13 грудня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації влади, участь у якій взяли заступники міського голови Наталія Табачук та Любов Максимович, керуючий справами виконкому Мар’яна-Божена Постоловська, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, консультант з правових питань РВ АМУ Андрій Деркач, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, керівники виконавчих органів та депутати міської ради, активні калушани, а також сільські голови навколишніх сіл, які не увійшли до новостворених об’єднаних громад.

Відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації

кількість переглядів: 135 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko