Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 10 грудня 2018 року


ОГОЛОШЕННЯ2018.12.10

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, ЗМІ, громадських активістів та керівників музеїв міста Калуша!

Управління економічного розвитку міста запрошує Вас на презентацію першого туристичного довідника "Калуш туристичний". Наш довідник – це спроба надати мандрівникові якомога більше інформації про найвідоміші місця, визначні пам'ятки нашого міста, географію, історію, культуру, туризм, атракції, дозвілля, проживання та харчування. Він допоможе гостям та туристам знайти щось цікаве для себе, спланувати відпочинок і зробити перший крок у відкритті нашого міста.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, ЗМІ, громадських активістів та керівників музеїв міста Калуша!

кількість переглядів: 175 | Детальніше>


Місцеві2018.12.10

До уваги мешканців м. Калуша!

Інформуємо, що з 10 грудня 2018 року рух автобусів по маршрутах № 8, 8 А, та 8 Б "Карпатська кераміка – Височанка” буде здійснюватись за такими графіками: Графік руху міського автотранспорту загального користування, що здійснює безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи Маршрут № 8 „ Карпатська кераміка – Височанка ” по вул. Євшана

кількість переглядів: 165 | Детальніше>


Місцеві2018.12.10

Управління економічного розвитку міста міської ради  інформує:

5 грудня 2018 року за участю представників громадських організацій міста, установ та структурних підрозділів Калуської міської ради відбувся тренінг з фандрейзингу. Тренінг проводила директор розвитку освітнього центру з прав людини у м. Львові Дарина Заржицька. У ході тренінгу присутні детально ознайомилися з історією та поняттям фандрейзингу, джерелами фінансування проектів, діяльністю успішних фандрейзингових та краудфандингових компаній як українських, так і міжнародних.

Управління економічного розвитку міста міської ради  інформує:

кількість переглядів: 152 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko