Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 22 листопада 2018 року


Місцеві2018.11.22

Віче «Живим уклін, загиблим слава!»

З нагоди 5-ої річниці початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року), вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності 21 листопада біля пам'ятника Роману Шухевичу та пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулось віче «Живим уклін, загиблим слава!».

Віче «Живим уклін, загиблим слава!»

кількість переглядів: 93 | Детальніше>


Місцеві2018.11.22

Шановні Калушани!

Управління з питань надзвичайних ситуацій інформує, що дорослі та діти часто використовують піротехнічні вироби. Проте варто пам’ятати, що крім красивого видовища такі вироби можуть стати причиною трагічних випадків. Особливе занепокоєння викликає піротехніка, яка придбана на стихійних ринках і є не сертифікованою. Переважно її купують пересічні громадяни через нижчу вартість чим у торгівельних центрах де підприємці несуть відповідальність за якість та безпеку даного товару.

Шановні Калушани!

кількість переглядів: 81 | Детальніше>


ОГОЛОШЕННЯ2018.11.22

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального планування території обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, вул. Євшана, та річкою Сівка в м. Калуші, Івано-Франківської області. Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

кількість переглядів: 104 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.11.22

Інформація про виконання робіт з 12.11.2018р. по 16.11.2018р.  КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проведено роботи по ремонту сходових кліток в будинках на вул.Б.Хмельницького,14/3під.;вул.Пушкіна,15б/2під. вул.Молодіжна,5;вул.Б.Хмельницького,60 - проведено ремонт дверних відкосів входів в під»їзди. Проведено роботи по ремонту мереж системи центрального опалення,ремонту і заміні стояків та підводок до батарей. Проводилась заміна запірної арматури на мережах опалення,проводились роботи по відновленні теплопостачання квартир. Роботи проведено в 47 житлових будинках за адресами:

кількість переглядів: 72 | Детальніше>


Місцеві2018.11.22

Організовано та проведено просвітницький захід на тему «Інвестиції в дітей - це інвестиції в майбутнє нашої країни”

20 листопада 2018 року у Калуській ЗОШ №4 рамках відзначення 29-ї річниці Конвенції ООН про права дитини службою у справах дітей організовано та проведено просвітницький захід на тему «Інвестиції в дітей - це інвестиції в майбутнє нашої країни". Учасники розглянули основні принципи захисту дітей, стан забезпечення прав дітей в Україні та в світі, дискримінацію прав дитини, механізми реалізації прав дитини в Україні.

Організовано та проведено просвітницький захід на тему «Інвестиції в дітей - це інвестиції в майбутнє нашої країни”

кількість переглядів: 77 | Детальніше>


Місцеві2018.11.22

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста Калуша !

28 листопада 2018 року у готелі «Ramada» (м. Львів) о 9.00 год. креативним бізнес - тренером Джулі Дей буде проведено тренінг « Танець на граблях. Зміна партнера». До участі у навчанні запрошуються підприємці, які займаються власною справою не більше 3-ох років та прагнуть до самовдосконалення, збільшення багажу знань, розвитку свого потенціалу та обороту бізнесу.

кількість переглядів: 80 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko