Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 20 листопада 2018 року


Місцеві2018.11.20

«Благодійна Україна – 2018».

Асоціація благодійників України оголошує старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

кількість переглядів: 89 | Детальніше>


Місцеві2018.11.20

Ваше право не повинно порушувати права інших

Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини в перший рік своєї незалежності. Конвенція ООН деталізує індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років. Ратифікація Конвенції означає, що уряди держав- учасниць беруть на себе зобов’язання забезпечити дитині зростання у безпечних та сприятливих умовах, маючи доступ до високоякісної освіти та охорони здоров’я, а також високий рівень життя. Права дитини описано у статтях 1 – 41. Згідно з цим документом, кожна дитина має право на піклування з боку батьків, на життя, на ім’я, на набуття громадянства, право бути заслуханою в ході розгляду, що стосується дитини, отримання медичної допомоги, на свободу висловлення, на безкоштовну та доступну освіту, на виховання у сім’ї, на захист від усіх форм насилля та жорстокого поводження, на турботу та любов батьків, на гідний рівень життя.

кількість переглядів: 93 | Детальніше>


Місцеві2018.11.20

Графік  засідань постійних комісій міської ради  (cорок восьма сесія сьомого демократичного скликання)

кількість переглядів: 82 | Детальніше>


Місцеві2018.11.20

Відбувся черговий прийом міського голови

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова Ігор Матвійчук у понеділок, 19 листопада 2018 року, провів особистий прийом громадян, участь у якому взяли 17 жителів міста.

кількість переглядів: 70 | Детальніше>


Місцеві2018.11.20

Ювілейний концерт народного ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття»

17 листопада 2018 року в Комунальному закладі «Палац культури «Юність» відбувся ювілейний концерт лауреата багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів – народного ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» Комунального закладу «Палац культури «Юність».

Ювілейний концерт народного ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття»

кількість переглядів: 73 | Детальніше>


Місцеві2018.11.20

Рейд на ринках  міста

17.11.2018 року працівниками громадського формуванням Калуська «Міська варта» спільно з працівником відділу благоустрою та закупівель було проведено рейд ринками міста Калуша щодо виявлення та усунення стихійної торгівлі на прилеглих до ринків територіях та інших не встановлених місцях.

Рейд на ринках  міста

кількість переглядів: 68 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko