Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 07 листопада 2018 року


Місцеві2018.11.07

Вихованці ЦХТДЮМ ще раз доказали, що вони найкращі!!!

У суботу 3 листопада у Буковелі відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс творчої учнівської та студентської молоді « Буковельський ЗіркаФест», де Калуш гідно представили вихованці гуртка театрального мистецтва « Браво» ( керівник Любов Джуган) центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Юні артисти змагалися у номінації « Розмовний жанр» і вибороли всі найвищі нагороди. За літературну композицію « Я люблю Україну » нагороджені дипломом першого ступеня, пам’ятними медалями та кубком. Івасів Костянтин та Адамовська Марта, яка була дебютантом на даному конкурсі також отримали дипломи першого ступеня і пам’ятні медалі. Хацевич Софія виборола почесне друге місце.

Вихованці ЦХТДЮМ ще раз доказали, що вони найкращі!!!

кількість переглядів: 88 | Детальніше>


План заходів2018.11.07

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 10 – 18 листопада 2018 року

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Місцеві2018.11.07

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального планування території обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, вул. Євшана, та річкою Сівка в м. Калуші, Івано-Франківської області. Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

кількість переглядів: 94 | Детальніше>


Місцеві2018.11.07

Відбулося засідання координаційної ради

06.11.2018р. під головуванням заступника міського голови Вайди Р.Б. відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Під час засідання було розглянуто дев’ять питань, з яких: облаштування піднятих пішохідних переходів біля ЗОШ № 10,6,7,2,11 та гімназії, встановлення обмежувачів висоти вантажного транспорту, встановлення дорожніх знаків, встановлення пристроїв примусового зниження швидкості.

кількість переглядів: 94 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko