Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 06 листопада 2018 року


Місцеві2018.11.06

У міського голови Ігоря Матвійчука відбулася робоча нарада

6 листопада 2018 року у міського голови Ігоря Матвійчука відбулася робоча нарада за участю начальника Калуського управління головного управління Державної фіскальної служби України в Івано – Франківській області Михайла Князевича, заступника міського голови Руслани Вайди та представників структурних підрозділів міської ради.

У міського голови Ігоря Матвійчука відбулася робоча нарада

кількість переглядів: 60 | Детальніше>


Місцеві2018.11.06

«Острів Скарбів».

Минулого тижня в Центрі комплексної реабілітації «Добродія Калуська» проходив захід під назвою «Острів Скарбів». Костюмоване свято за участю батьків та дітей вихованців Центру реабілітації проводили спеціалісти закладу. 25 жовтня участь брали діти старшої групи та молодь, а 26 жовтня молодша та середня групи «Добродії Калуської». Всі кабінети та зали Центру перетворились на корабель з кубриками та каютами в яких в формі квесту знаходили та розв’язували завдання, отримуючи за це солодкі призи, діти з батьками.

«Острів Скарбів».

кількість переглядів: 48 | Детальніше>


Центр громадського здоров"я 2018.11.06

Епідемічна ситуація щодо  захворюваності на грип та ГРВІ

За даними щотижневого моніторингу захворюваності ГРВІ/грипом на 44 тижні 2018року (з 26.10.18р. по 01.11.18р.) в Калуському районі з приводу гострих респіраторних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося 543 особи (інтенсивний показник на 100 тис.нас. 429,4). У порівнянні із попереднім тижнем захворюваність знизилась на 11%. Питома вага дітей до 17р. в загальній структурі захворівших - 57,6%.

Епідемічна ситуація щодо   захворюваності на грип та ГРВІ

кількість переглядів: 77 | Детальніше>


Місцеві2018.11.06

Під головуванням першого заступника міського голови Романко Галини Василівни, відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради

30 жовтня, під головуванням першого заступника міського голови Романко Галини Василівни, відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради, по роботі із звільненими із місць позбавлення волі та засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі. На комісії розглянуто роботу Калуського МРС філії ДУ «Центр пробації». За повідомленням начальника «Центру пробації» Світлани Приплоцької в поточному році на обліку перебуває: Засуджених до покарань у вигляді громадських робіт – 8 осіб. Засуджених до покарань у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю – 2 особи. Звільнені особи від вибування покарань з встановленням випробувального терміну – 23 особи, з них 1 неповнолітній (на даний час знятий з обліку. Засуджених до покарань у вигляді виправних робіт немає.

Під головуванням першого заступника міського голови Романко Галини Василівни, відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради

кількість переглядів: 75 | Детальніше>


Місцеві2018.11.06

Відбулася обласна науково-практична конференція «Учні Калуської торгівельної школи в контексті національно-визвольних змагань ХХ ст.»,

4 листопада 2018 р. в приміщенні Краєзнавчого музею Калущини відбулася обласна науково-практична конференція «Учні Калуської торгівельної школи в контексті національно-визвольних змагань ХХ ст.», присвячена 75-им роковинам розстрілу учнів Калуської торгівельної школи та 76-ій річниці утворення УПА. На конференції розглядались такі питання: - джерела з історії національно-визвольної боротьби на Калущині; - історія створення Калуської торгівельної школи та інших професійних навчальних закладів на Калущині в роки німецької окупації 1941–1944 рр.; - збройна боротьба відділів УНС та УПА на Калущині у 1943–1944 р.; - каральні акції радянського та німецького тоталітарних режимів на Калущині. У контексті роботи конференції відбулась презентація другого тому збірника наукових статей «Калуські історичні студії» та презентація книжково-документальної виставки з фондів Краєзнавчого музею Калущини, присвяченої75-им роковинам розстрілу учнів Калуської торгівельної школи та 76-ій річниці утворення УПА.

кількість переглядів: 58 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko