Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 26 вересня 2018 року


Місцеві2018.09.26

Відбувся обласний семінар

В ПК "Мінерал" розпочав свою роботу обласний семінар директорів, завідувачів методичними кабінетами районних, міських Палаців, Будинків культури, Народних домів та директорів базових клубних закладів об'єднаних територіальних громад з національно-патріотичного виховання на базі клубних закладів культури Калуської міської ради.

Відбувся обласний семінар

кількість переглядів: 96 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

Відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат

26 вересня 2018 під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішнь переміщеним особам. Розглянуто 8 заяв внутрішньо переміщених осіб, з них по 7 заявах прийнято позитивне рішення, а одній особі відмовлено у призначенні соціальної допомоги.

кількість переглядів: 97 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

Про виїзну нараду

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє, що 25 вересня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко за участі представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради, КП «Екосервіс», ТОВ «М-Монтаж» відбулась виїзна нарада на звернення мешканців житлового будинку №13 по вул. Коновальця.

Про виїзну нараду

кількість переглядів: 105 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

Про проведення об’єктового тренування з цивільного захисту.

Відповідно до плану-графіка проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах та організаціях м. Калуш у 2018 році, затвердженого міським головою Ігорем Матвійчуком 25.09.2018 року проведено об’єктове тренування в Калуському коледжі культури і мистецтв спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради та Калуськими курсами 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД.

Про проведення об’єктового тренування з цивільного захисту.

кількість переглядів: 78 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

Діти «Добродії Калуської» побували в Яремче.

20 вересня діти та молодь Центру реабілітації «Добродія Калуська» та ГО «Діти Сонця» здійснили поїздку на екскурсію в Карпатський національний природний парк м.Яремче. 43 дитини та 16 супроводжуючих дорослих мали змогу познайомитись з представниками фауни Карпат та безкоштовно оглянути і погодувати тварин та птахів, які перебувають на реабілітації в спеціальних вольєрах.

Діти «Добродії Калуської» побували в Яремче.

кількість переглядів: 84 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

Відділ благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради повідомляє

25.09.2018р. ФОП Андрієвим О.Ф. на провулку Шкільному,2 розпочато роботи з влаштування піднятого пішохідного переходу.

Відділ благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради повідомляє

кількість переглядів: 82 | Детальніше>


План заходів2018.09.26

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 29 вересня – 07 жовтня 2018 року

кількість переглядів: 118 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

До відома громадян!

В зв’язку з перейменуванням значної частини вулиць, забудовою нових мікрорайонів, створенням нових підприємств та з метою виключення подвійної нумерації будинків виконавчим комітетом Калуської міської ради 22.06.2004 року було прийнято рішення за №313 «Про впорядкування нумерації та назв вулиць міста». Цим рішенням затверджено зміни та надання нової нумерації будинкам та підприємствам міста, згідно з картографічними матеріалами, розробленими в 1998 році госпрозрахунковою земельною групою, а також зобов’язано, міськийвідділу справах архітектури та містобудівного кадастру, при наданні довідок, користуватись картографічними матеріалами з внесеними відповідними змінами.

кількість переглядів: 90 | Детальніше>


Місцеві2018.09.26

До відома мешканців міста Калуша!

Повідомляємо, що 25.09.2018 року відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, на якому прийнято рішення № 208 «Про демонтаж малих архітектурних форм». Цим рішенням затверджено перелік малих архітектурних форм (тимчасових споруд та самовільно встановленої огорожі), які встановлені на земельних ділянках без дозвільних документів, що посвідчують право користування земельними ділянками або без дозвільних документів на їх встановлення, вказаних в додатку до рішення та підлягають демонтажу та зобов’язано

кількість переглядів: 89 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko