Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 25 вересня 2018 року


Місцеві2018.09.25

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

25 вересня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному було 18 (вісімнадцять) основних питань, та 2 (два) додаткових. Члени виконкому розглянули всі питання та прийняли відповідні рішення.

кількість переглядів: 82 | Детальніше>


Місцеві2018.09.25

Правила безпеки при обігріві приміщень

З настанням сезонного похолодання, як це не прикро, різко зростає кількість пожеж. Щороку особливо багато пожеж виникає в житлових будинках і надвірних прибудовах. Не рідко винуватцями яких стають самі господарі, їх сусіди, діти. Річ у тому, що незважаючи на постійні застереження щодо поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при користуванні побутовими нагрівальними електроприладами, печами під час опалювального сезону все-таки залишаються однією з основних причин виникнення пожеж. Це пояснюється не дотриманням правил експлуатації побутових електронагрівальних приладів, використанням приладів саморобного виготовлення, несвоєчасним обслуговуванням та ремонтом печей, залишенням без нагляду електроприладів та необережним поводженням з вогнем, недбалим ставленням до правил пожежної безпеки.

Правила безпеки при обігріві приміщень

кількість переглядів: 78 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.09.25

Інформація про виконання робіт КП «Калушавтодор»  з 17.09.2018р. по 21.09.2018р.

Дільниця по утриманню доріг провела наступні роботи : очистка доріг від сміття та болота, від опалого листя по вулицях : Івано-Франківська, Хіміків, Українська, Пекарська; очистка водовідвідних канав по вулицях : Св.Варвари, Черняховського; встановлення дощоприймачів по вул. Б.Хмельницького – 13 шт.; промивання зливової каналізаційної мережі по вул. Б.Хмельницького спецтехнікою високого тиску.

кількість переглядів: 66 | Детальніше>


Місцеві2018.09.25

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  сорок шостої сесії сьомого демократичного  скликання  27 вересня  2018 року

кількість переглядів: 99 | Детальніше>


Місцеві2018.09.25

Адміністрація КП  ”Водотеплосервіс” повідомляє  Вас  про  те, що  в  зв’язку з  проведенням аварійно – відновлювальних робіт, та частковою заміною водопроводу по вул. Українська - Каракая  буде припинено подачу холодної води

26 вересня 2018 року з 09.00 год. до 18.00 год. по вулицях:

Адміністрація КП  ”Водотеплосервіс” повідомляє  Вас  про  те, що  в  зв’язку з  проведенням аварійно – відновлювальних робіт, та частковою заміною водопроводу по вул. Українська - Каракая  буде припинено подачу холодної води

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Місцеві2018.09.25

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ!

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України). Разом з тим, відповідно до вимог чинного трудового законодавства при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір. За частиною 3 статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування й реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ!

кількість переглядів: 90 | Детальніше>


Місцеві2018.09.25

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю. Призовий фонд складає 27 000 грн, що буде розподілений між трьома переможцями. Науковий керівник не обов'язковий, проте у випадку перемоги статті - керівник також отримає нагороду.

кількість переглядів: 74 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko