Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 16 липня 2018 року


Місцеві2018.07.16

Відбулося засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог онкологічним хворим

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує, що 16 липня 2018 року під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог онкологічним хворим, де було розглянуто 12 звернень громадян.

кількість переглядів: 84 | Детальніше>


Місцеві2018.07.16

Штормове (метео) попередження!

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 16 липня по області та місту очікуються грози, посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек., сильний дощ.

Штормове (метео) попередження!

кількість переглядів: 76 | Детальніше>


Місцеві2018.07.16

Шановні бухгалтери!

Прийміть сердечні вітання в цей святковий для вас усіх день, незалежно від звання, посади та стажу роботи. Дозвольте висловити вам вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства, а рівень вашого професіоналізму визначається соціально-економічним розвитком як нашого міста, так і всієї держави. Ваша професія вимагає від кожного чесності, сумлінності, відповідальності, об’єктивності та справжньої відданості своїй справі.

Шановні бухгалтери!

кількість переглядів: 79 | Детальніше>


Місцеві2018.07.16

Графік  засідань постійних комісій міської ради  (cорок третя сесія сьомого демократичного скликання)

кількість переглядів: 96 | Детальніше>


Місцеві2018.07.16

Відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами

На виконання розпорядження міського голови від 08.06.2018 року № 176-р «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» 13.07.2018 року відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами (далі робочої групи). В ході роботи робочої групи були проведені рейди - огляди підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Всього робочою групою відвідано 5 підприємств роздрібної торгівлі: магазини «Біла троянда» на вул. С. Стрільців, 34 б, і «Терези» на вул. Б. Хмельницького, 6, крамниці «Берізка» на вул. В.Стуса, 7, «Смак» на вул. Б. Хмельницького,12а і «Гастроном» на провулку Шкільному, 4а та 2 заклади ресторанного господарства: кафе «Кафіна» на вул. Б. Хмельницького, 12а і піцерію «Прем’єра» на вул. Б. Хмельницького, 8.

Відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами

кількість переглядів: 130 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko