Версія для слабозорих

Новини за 02 липня 2018 року


Місцеві2018.07.02

Інформація про ліквідацію стихії 28 червня  - 01 липня

У зв’язку із дуже сильними дощами 28 червня, протягом двох годин в м. Калуші випала місячна норма опадів в результаті чого відбулося підтоплення житлових та господарських будівель, присадибних ділянок, поодинокі відключення електропостачання. Найскладніша ситуація склалася у житловому масиві «Підгірки», а саме було підтоплено близько 50 домогосподарств. 29.06.2018 р. за дорученням міського голови Ігоря Матвійчука було проведено екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (надалі - ТЕБ та НС) на якому заслухано керівників спеціалізованих служб ЦЗ та керівників комунальних підприємств про ситуацію, що склалася на території міста та прийняті рішення щодо проведення невідкладних робіт з метою безперебійної роботи системи життєзабезпечення населення міста та відведення води з домогосподарств.

Інформація про ліквідацію стихії 28 червня  - 01 липня

кількість переглядів: 76 | Детальніше>


Центр громадського здоров"я 2018.07.02

Кишкові інфекції можна попередити!

В умовах, що стались внаслідок стихії, яка пронеслась теренами нашого району, необхідно ще раз нагадати про найважливіші моменти запобігання гострим шлунково-кишковим інфекціям. Серед захворювань найчастіше це такі, як дизентерія, сальмонельози, вірусний гепатит А, ентеровірусні захворювання і цілий ряд хвороб викликаних різними видами кишкової палички. У всіх цих захворюваннях основний шлях зараження – фекально-оральний, тобто збудник виділяється з калом від хворої людини або носія і через забруднені руки, воду, продукти харчування, посуд, предмети догляду потрапляє ротом в організм до здорової людини і спричиняє хворобу. Надзвичайно швидко йде розмноження мікробів в організмі людини і через декілька годин розвивається різка слабість, підвищення температури, болі в животі, нудота і блювота, пронос. Особливо важко хвороба перебігає у дітей раннього віку, старших людей, осіб ослаблених іншими недугами.

Кишкові інфекції можна попередити!

кількість переглядів: 85 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.07.02

Інформація про виконання робіт  КП «Калушавтодор»  з 25.06.2018р. по 27.06.2018р.

Дільниця по утриманню доріг провела наступні роботи : очистка доріг від сміття та болота по вулиці Б.Хмельницького, Литвина; підготовка під асфальтування пішохідних доріжок по вул. Стуса, 12; очистка зливової каналізації під час проливних дощів.

кількість переглядів: 44 | Детальніше>


Місцеві2018.07.02

Інформація про ситуацію пов’язану із сильними дощами 28 червня

У зв’язку із дуже сильними дощами 28 червня, протягом двох годин в м. Калуші випала місячна норма опадів в результаті чого відбулося підтоплення житлових та господарських будівель, присадибних ділянок, поодинокі відключення електропостачання. Найскладніша ситуація склалася у житловому масиві «Підгірки», а саме було підтоплено близько 50 домогосподарств. 29.06.2018 р. за дорученням міського голови Ігоря Матвійчука було проведено екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (надалі - ТЕБ та НС) на якому заслухано керівників спеціалізованих служб ЦЗ та керівників комунальних підприємств про ситуацію що склалася на території міста та прийняті рішення щодо проведення невідкладних робіт з метою безперебійної роботи системи життєзабезпечення населення міста та відведення води з домогосподарств.

Інформація про ситуацію пов’язану із сильними дощами 28 червня

кількість переглядів: 66 | Детальніше>


Місцеві2018.07.02

До уваги членів комісії з питань Бюджету участі та авторів проектів!

Повідомляємо, що 03 липня 2018 року відбудеться засідання комісії з питань Бюджету участі. Запрошуємо членів комісії та авторів проектів взяти участь у даному засіданні, де будуть прийматися рішення щодо можливості допущення поданих проектів до голосування. Засідання комісії відбудеться в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради за адресою: вул.І.Франка, 1 (другий поверх).

До уваги членів комісії з питань Бюджету участі та авторів проектів!

кількість переглядів: 76 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko