Версія для слабозорих

Новини за 18 квітня 2018 року


Місцеві2018.04.18

Оголошення!

23 квітня 2018 року о 11:00 год. у кабінеті першого заступника міського голови Галини Романко (вул. С.Бандери,18 ІІІ поверх) відбудеться засідання комісії із забезпечення своєчасності і повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Оголошення!

кількість переглядів: 57 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

Капітальний ремонт вулицями

Підрядною організацією у квітні 2018р. розпочато роботи з капітального ремонту ліній зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних територій та вулиці Хіміків.

Капітальний ремонт вулицями

кількість переглядів: 65 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

Розпочато роботи з капітального ремонту тротуарів

Підрядною організацією у квітні 2018р. розпочато роботи з капітального ремонту тротуарів на вул.Хіміків (від кільця вул.Б.Хмельницького до вул.Тихого).

Розпочато роботи з капітального ремонту тротуарів

кількість переглядів: 63 | Детальніше>


План заходів2018.04.18

ПЛАН організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш з 21 по 29 квітня 2018 року

кількість переглядів: 150 | Детальніше>


Служба 1012018.04.18

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає: не залишайте дітей без нагляду!

Відомо, що найбільше багатство нації, її майбутнє – молоде покоління. Життя – безцінне, а дитяче – тим більше. Надзвичайно прикро, коли воно наражається на небезпеку без жодних на те підстав. Як свідчить статистика, найбільше випадків виникнення пожеж з вини дітей відбувається в період світлого дня, коли діти залишаються без нагляду дорослих. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. Щорічно на Івано-Франківщині виникають випадки, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше - втрачають життя.

кількість переглядів: 63 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

Калуш другим в області приєднався до системи ProZorro.

Калуська міська рада підписала Декларацію про співпрацю з електронною системою ProZorro.Продажі, задекларувавши, таким чином, бажання більш прозоро й ефективно продавати і надавати в оренду комунальне майно. До системи вже приєдналось 27 українських міст, які отримали в результаті додаткові кошти для розвитку.

Калуш другим в області приєднався до системи ProZorro.

кількість переглядів: 65 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального планування території (ДПТ) щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд в с/т «Хімік», сад № 9 у м. Калуші, Івано-Франківської області. Проект детального планування території розроблений з метою визначення усіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих ділянок. Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником – ФОП Русин В.Б.

кількість переглядів: 76 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

21 квітня - День довкілля!

Український День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

21 квітня - День довкілля!

кількість переглядів: 70 | Детальніше>


Місцеві2018.04.18

День Матері Землі – 22 квітня

Історія цієї події бере свій початок з першого визнаного свята Землі. У 1970 році політичний діяч США Гейлорд Нельсон ініціював створення студентського руху в захист навколишнього середовища. Передбачалося, що це буде разова акція, коли студенти Гарварду пройдуть парадом з плакатами, що закликають до збереження природи. Але захід мав великий успіх, і з кожним роком популярність його зростала, досягнувши неймовірних розмірів, коли більше 20 мільйонів людей в один день влаштовували екологічні маніфестації. У підсумку Нельсон зазначив, що він всього лиш поклав початок, а День Землі створив себе сам.

День Матері Землі – 22 квітня

кількість переглядів: 70 | Детальніше>


Українські2018.04.18

Увага: про дотримання обмежень при застосуванні  пестицидів в межах населеного пункту

Останнім часом почастішали випадки звернень населення до органів виконавчої влади та Головного управління Держпродспоживслужби в області з приводу порушення правил застосування пестицидів та агрохімікатів окремими громадянами, особисті огородні ділянки яких використовуються під плодові сади, посів зернових та зернобобових культур, посадку картоплі.

Увага: про дотримання обмежень при застосуванні  пестицидів в межах населеного пункту

кількість переглядів: 350 | Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko