Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 26 березеня 2018 року


Місцеві2018.03.26

Управління житлово-комунального господарства  Калуської міської ради інформує

В п’ятницю 23 березня 2018 року о 18.00 годині відбулися загальні збори мешканців житлового будинку № 4 по вул. Сівецькій з приводу створення та діяльності ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), на яких були присутні головний спеціаліст – юрист відділу житлової політики та роботи із споживачами управління житлово-комунального господарства – Тарас Захарія та заступник начальника - Богдан Сасник.

Управління житлово-комунального господарства  Калуської міської ради інформує

кількість переглядів: 141 | Детальніше>


Українські2018.03.26

Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці

23 березня відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України на якій були присутні керівники Міністерства соціальної політики України, керівники та посадові особи зазначених центральних органів влади та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.

Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці

кількість переглядів: 101 | Детальніше>


Місцеві2018.03.26

Шановні жителі міста Калуша!

22.03.2018 р. та 23.03.2018 р. комісією з представників управління з питань надзвичайних ситуацій Калускої міської ради, КП «ЖЕО №1» та КП «ЖЕО №4» проводився огляд та перевірка підвальних приміщень щодо можливості укриття населення в разі виникнення надзвичайної ситуації природного, техногенного чи військового характеру.

кількість переглядів: 96 | Детальніше>


Місцеві2018.03.26

Святкування 50-ти річного ювілею народного театру «Легенда»

25 березня 2018 року в рамках святкування 50-ти річного ювілею народного театру «Легенда» КЗ «Палац культури «Юність» при заповненій глядацькій залі з успіхом відбулась прем”єра вистави Ігоря Юзюка «Камінний хрест. Повернення…».

Святкування 50-ти річного ювілею народного театру «Легенда»

кількість переглядів: 118 | Детальніше>


Місцеві2018.03.26

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проектів детальних планів території (ДПТ), а саме: проект детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с/т «Хімік» сад № 9 в місті Калуші, Івано-Франківської області, проект детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Саксаганського у м. Калуші.

кількість переглядів: 125 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.03.26

Інформація про виконання робіт КП «Калушавтодор» з 19.02.2018р. по 24.03.2018р.

Дільниця по утриманню доріг провела наступні роботи : очистка автобусних зупинок від снігу та ожеледи по вулицям : Грушевського, Винниченка, пр. Л.Українки, Пушкіна, Євшана, м-н Шептицького, Підвальна, пл. Героїв, Чорновола, Медична, Івано-Франківська, С.Бандери, Б.Хмельницького; очистка від снігу вулиць : Винниченка, пр. Л.Українки, Євшана, м-н Шептицького, Пушкіна; ліквідація заторів з ожеледи на вул. Литвина;

кількість переглядів: 113 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko