Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 13 березеня 2018 року


Місцеві2018.03.13

Робоча зустріч міського голови з директорами закладів загальної середньої освіти

13 березня міський голова Ігор Матвійчук провів нараду з директорами закладів загальної середньої освіти, в якій брали участь заступник міського голови Любов Максимович та начальник управління освіти Ірина Люклян. Серед питань порядку денного обговорено напрацювання і проблеми, що виникають в умовах самостійного ведення фінансово-господарської діяльності, найближчі перспективи розвитку загальної середньої освіти в умовах реформування освітньої галузі міста.

кількість переглядів: 115 | Детальніше>


Місцеві2018.03.13

Графік руху міського автотранспорту, що здійснює перевезення пільгових категорій населення

Графік руху міського автотранспорту, що здійснює перевезення пільгових категорій населення

кількість переглядів: 98 | Детальніше>


Служба 1012018.03.13

Дії населення у випадку загрози виникнення повені, паводка

Зберігайте спокій, уникайте паніки. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі. Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу. По можливості негайно залишіть зону затоплення. Перед виходом з будинку вимкніть електро- та газопостачання, загасіть вогонь у грубках. Зачиніть вікна та двері, якщо є час – закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами). Відчиніть хлів – дайте худобі можливість рятуватися. Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий – займіть горішні приміщення. До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятувальникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти. Перевірте чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу. Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися для одержання допомоги. Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти та інше).

Дії населення у випадку загрози виникнення повені, паводка

кількість переглядів: 123 | Детальніше>


Місцеві2018.03.13

Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Кожного року в Калуші відбуваються березневі заходи на честь дня народження Великого Кобзаря. В рамках відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулися літературно-музичні вечори, концерти, поетичні читання, виставки картин, дискурси, вистави, перегляди фільмів, акції та конкурси. Всі вони були присвячені поширенню та різноманітній інтерпретації невичерпного культурного доробка Тараса Шевченка. 27 лютого на сцені КЗ «ПК«Юність» відбувся міський конкурс читців «Вічне слово Кобзаря». До участі в конкурсі зголосилося 43 учасники. Згідно положення, конкурс проходив в трьох категоріях : молодша - 7-10 років, середня - 11 – 14 років та старша - 15-35 років. Виступи учасників оцінювало компетентне журі, яке складалося з представників освіти, культури та Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технології ІФНТУНГ.

кількість переглядів: 153 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko