Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 15 лютого 2018 року


Місцеві2018.02.15

Інтерактивна карта комунального майна

Сьогодні міський голова Ігор Матвійчук провів зустріч з головою громадської організації «Спілка малого і середнього бізнесу «Альтернатива» Володимиром Іваницьким, журналістом інформаційно-рекламної газети Калущини «Вікна» Ігорем Мудриком та журналістом Оксаною Пілянською.

Інтерактивна карта комунального майна

кількість переглядів: 213 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

«Віра, Надія та Любов в нашому житті»

14 лютого у світі відзначають День закоханих. Полюбилося це свято і в українців. День святого Валентина – це ще один привід обмінятися подарунками, квітами, поцілунками, «валентинками». І попри те, що в кожній країні святкують його по-різному, всіх об’єднує дещо спільне – це нагода вкотре сказати один одному про почуття.

«Віра, Надія та Любов в нашому житті»

кількість переглядів: 131 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

Привітали з 80-ти річчям одиноких громадян

За дорученням міського голови соціальні робітники привітали з 80-ти річчям одиноких громадян, що перебувають на обліку в відділенні догляду вдома територіального центру соціального обслуговування м. Калуша - Гринів Віру Єфиміїну та Мельник Наталію Дмитрівну .

Привітали з 80-ти річчям одиноких громадян

кількість переглядів: 107 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

Інформація про участь  у підведенні підсумків роботи Івано-Франківської територіальної підсистеми  єдиної державної системи цивільного захисту в 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік

У відповідності до плану основних заходів цивільного захисту області, 14 лютого 2018 року відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки щодо підведення підсумків роботи Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік. Про роботу цивільного захисту Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2017 році прозвітував начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький та начальник УДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

кількість переглядів: 130 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

У День Святого Валентина в міському відділі ДРАЦС відбулися урочистості для молодят та наречених в рамках компанії «Кохання поза часом»

У Калуському міському відділі ДРАЦС у День Святого Валентина панувало «Кохання поза часом». У День закоханих на молодят чекало чимало сюрпризів. Молодята та наречені отримали вітання та дарунки від міського голови міста Калуша Ігоря Матвійчука. Начальник Калуського міського відділу ДРАЦС Ірина Очкур висловила подяку всім хто долучився до події

У День Святого Валентина в міському відділі ДРАЦС відбулися урочистості для молодят та наречених в рамках компанії «Кохання поза часом»

кількість переглядів: 157 | Детальніше>


Служба 1012018.02.15

У Калуші горів автомобіль

13.02.2018 о 13год. 53хв. на пункт зв'язку ДПРЧ-6 поступило повідомлення про пожежу автомобіля по вулиці Півальній. По прибуттю пожежних відділень було встановлено, що пожежу ліквідовано до прибуття випадковими перехожими. Ймовірною причиною став підпал. Завдані збитки встановлюються.

У Калуші горів автомобіль

кількість переглядів: 114 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

Відбулося засідання комісії з надання рекомендацій щодо розмірів одноразових допомог мешканцям міста.

приміщенні управління соціального захисту населення Калуської міської ради 12.02.18р. під головуванням першого заступника начальника управління соціального захисту населення Світлани Прубняк відбулося засідання комісії з надання рекомендацій щодо розмірів одноразових допомог мешканцям міста.

кількість переглядів: 121 | Детальніше>


Місцеві2018.02.15

Університет третього віку

Ритм танцю дуже корисний для нашого серця. Заняття танцями надають позитивний вплив на весь організм. Звичайно, будь-який танець краще освоювати під керівництвом педагога. Таким педагогом для слухачів Університету третього віку стала хореограф палацу культури «Юність» Галина Котович, яка провела урок хореографії для слухачів університету третього віку. 14 лютого 2018 року під час уроку було згадано та вивчено рухи для виконання танцю українська полька.

Університет третього віку

кількість переглядів: 91 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko