Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 08 лютого 2018 року


Місцеві2018.02.08

Про виїзну нараду по питанню укріплення берегів  та русла річки Сівка

З ініціативи і за участю міського голови Ігоря Матвійчука 07.02.2018 року відбулась виїзна нарада за участю першого заступника міського голови Галини Романко, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, управління житлово-комунального господарства, управління будівництва та розвитку інфраструктури міста, земельного відділу та відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради, КП «Екосервіс», КП «Калушавтодор».

Про виїзну нараду по питанню укріплення берегів  та русла річки Сівка

кількість переглядів: 113 | Детальніше>


Центр громадського здоров"я 2018.02.08

Аналіз якості води питної центральних водопроводів та децентралізованого водопостачання в м.Калуші та Калуському районі за 2017рік.

Централізоване водопостачання в м.Калуші і Калуському районі на даний час здійснюється 4 водопроводами, в тому числі 2 комунальними (КП «Водотеплосервіс», КП «Екопобутсервіс» смт. Войнилів, 1 відомчим (ТОВ «Карпатнафтохім») та 1сільським (ТзОВ «Райсількомунгосп» с.Боднарів). Протягом 2017 року з централізованих водопроводів району відібрано і досліджено: І. За показниками епідемічної безпеки 260 проб питної води (231 за мікробіологічними і 29 за паразитологічними показниками). З них 189 – з комунальних водопроводів, 24 – з відомчих та 18 – з сільських, виявлено 15(6,49 % проти 5,26% в 2016 році)не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною». На комунальних водопроводах питома вага нестандартних проб складає -7,93%(проти 5.5%в 2016 році), на відомчомута сільському водопроводах позитивних знахідок не виявлено. Кількість нестандартних проб на комунальних водопроводах в 2017році збільшилась в 1.44рази.

кількість переглядів: 196 | Детальніше>


Місцеві2018.02.08

Обережно крижані бурульки!

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.

Обережно крижані бурульки!

кількість переглядів: 128 | Детальніше>


Служба 1012018.02.08

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

09 лютого внаслідок впливу активного циклону на території області очікуються складні погодні умови: протягом 09 лютого по області та місту очікується сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покрову 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

кількість переглядів: 120 | Детальніше>


Служба 1012018.02.08

Переохолодження організму

Для багатьох зима – це пора року, коли часто доводиться шукати спосіб зігрітися. Деякі знаходять порятунок у теплих, громіздких речах, гарячих і навіть спиртних напоях. Однак чи правильно ми все робимо? Переохолодження організму розвивається внаслідок тривалого перебування на холоді, особливо в сиру вітряну погоду. Початок загального охолодження має характерні ознаки-збудження, озноб, синюшність губ, блідість і похолодання шкірних покривів, «гусяча шкіра», задишка, почастішання пульсу. Потім з’являються втома, скутість, сонливість, байдужість, загальна слабкість, людина втрачає здатність самостійно пересуватися. Якщо охолодження триває, то настає непритомний стан, потерпілий втрачає свідомість, у нього може зупинитися дихання і серце. Особливо швидко охолоджується людина, потрапивши в холодну воду.

Переохолодження організму

кількість переглядів: 96 | Детальніше>


Місцеві2018.02.08

07 лютого 2018 року продовжились заняття в Університеті третього віку.

Цього разу слухачі університету зібрались в музеї оселі родини Івана Франко. Ознайомившись з оновленою експозицією музею, слухачі прослухали цікаву лекцію наукового співробітника музею Наталії Мельник про кулінарні уподобання родини Франко та галицьку кухню. Адже Галицька кухня - це багаті і знатні, неповторні традиції. Ці традиції найбільше підтримувала невістка Івана Франко Ольга Франко (Білевич) – дружина молодшого сина Петра.

07 лютого 2018 року продовжились заняття в Університеті третього віку.

кількість переглядів: 131 | Детальніше>


Місцеві2018.02.08

Відбулося засідання робочої групи  з питань організації вшанування подвигів учасників Революції Гідності  та пам’яті Героїв Небесної сотні

В засіданні приймали участь перший заступник міського голови Галина Романко, заступник міського голови Любов Максимович, керуючий справами виконкому Мар‘яна-Божена Постоловська, начальники управлінь та відділів міської ради, учасники подій Революції Гідності та АТО Іван Качмар і Григорій Кондратенко.

Відбулося засідання робочої групи  з питань організації вшанування подвигів учасників Революції Гідності  та пам’яті Героїв Небесної сотні

кількість переглядів: 125 | Детальніше>


Місцеві2018.02.08

До відома мешканців міста!

Інформуємо, що 06.01.2018 року о 15:00 годині під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, членами якої є представники виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій, що представляють інтереси осіб з інвалідністю опорно-рухового апарату, зі слуху та зору. Розвиток та забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об'єктів соціально-культурної інфраструктури та структурних підрозділів міської ради є пріоритетним завданням комітету доступності на 2018 рік.

кількість переглядів: 114 | Детальніше>


План заходів2018.02.08

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш, та участь в інших заходах  10 по 18 лютого 2018 року

кількість переглядів: 187 | Детальніше>


Місцеві2018.02.08

Адміністрація КП  ”Водотеплосервіс” повідомляє

що в зв’язку з проведенням аварійно – відновлювальних робіт, та частковою заміною водопроводу по вул. Чорновола буде припинено подачу холодної води 08 лютого 2018 року з 10.00 год. до 18.00 год. по вулицях: Чорновола, Срібняка,Стефаника. Просимо вибачити за тимчасові незручності та створити необхідний запас води.

Адміністрація КП  ”Водотеплосервіс” повідомляє

кількість переглядів: 103 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko