Версія для слабозорих

Новини за 01 лютого 2018 року


Місцеві2018.02.01

Міський голова Ігор Матвійчук зустрівся з керівником  Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

Сьогодні у Калуші побував керівник Фонду розвитку ЗМІ Посольства США Олег Пастухов, який зустрівся з міським головою Калуша Ігорем Матвійчуком. Йшлося про Бюджет участі, на який з міського бюджету цьогоріч виділено 1,5 млн гривень на втілення шести проектів калушан.

Міський голова Ігор Матвійчук зустрівся з керівником  Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

кількість переглядів: 137 | Детальніше>


Місцеві2018.02.01

Нарада - семінар для голів профспілкових організацій міста

31 січня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету провели нараду- семінар для голів профспілкових організацій міста. На заході були присутні: міський голова Ігор Матвійчук, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Табачук, керуючий справами виконавчого комітету Мар‘яна-Божена Постоловська, заступник начальника Калуського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Костюк, голова Калуського міського комітету профспілки працівників держустанов Ніна Довбенко, голова обласної організації профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт, голови та члени профспілкових організацій міста.

Нарада - семінар для голів профспілкових організацій міста

кількість переглядів: 140 | Детальніше>


План заходів2018.02.01

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш, та участь в інших заходах  03 по 11 лютого 2018 року

кількість переглядів: 182 | Детальніше>


Служба 1012018.02.01

Дії населення при виявлення ВНП

У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ, НЕОБХІДНО: негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів); вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу, намагаючись рухатись назад по своїх слідах; позначити небезпечне місце добре видимим орієнтиром, де знаходиться цей предметта огородити його від сторонніх осіб в тому числі дітей; Для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо. повідомити про знахідку службу порятунку за номером «101». Повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета); очікувати на безпечній відстані від місця знаходження вибухонебезпечного предмета на приїзд фахівців ДСНС та МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони інших людей.

Дії населення при виявлення ВНП

кількість переглядів: 91 | Детальніше>


Місцеві2018.02.01

Відбулась нарада про підсумки виконання роботи з виконання планових завдань відбору на військову службу за контрактом

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє, що 30.01.2018 року в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулась нарада про підсумки виконання роботи з виконання планових завдань відбору на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу, поставки резервістів оперативного резерву першої та другої черги на навчальні збори до бойових частин, результати виконання плану призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, комплектування посад офіцерського складу ЗСУ шляхом прийняття на військову службу за контрактом у 2017 році та шляхи щодо їх покращення у 2018 році, про співпрацю Калуського ОМВК з міськрайонною спілкою учасників АТО.

кількість переглядів: 100 | Детальніше>


Місцеві2018.02.01

Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття!

Традиційно з настанням теплих днів частішають випадки спалювання залишків сухої трави, листя і навіть різного сміття. В таких випадках добрі наміри громадян та посадовців при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля, здоров’я людей та матеріальних цінностей. Нагадуємо про небезпеку для здоров’я людей, яку завдає вдихання диму від спалюваного листя та рослинності, особливо – відходів. Медики попереджають про можливі негативні насліди для дихальних шляхів, виникнення алергічних реакцій чи навіть більш серйозні захворювання. Дбаючи про чистоту обійсть, господарств, населених пунктів, не нашкодьте довкіллю та своєму здоров’ю!

Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття!

кількість переглядів: 74 | Детальніше>


Місцеві2018.02.01

До відома членів виконавчого комітету міської ради, представників засобів масової інформації

Повідомляємо, що 01 лютого 2018 року о 14.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул.Франка, 1, другий поверх) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

кількість переглядів: 52 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko