Версія для слабозорих

Новини за 02 листопада 2017 року


Місцеві2017.11.02

Покладення квітів до барельєфу Дмитру Паліїву в с.Перевозець

За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука, в рамках заходів з відзначення 99-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки, в с.Перевозець Калуського району відбулося вшанування пам’яті Дмитра Паліїва, одного з організаторів подій у Львові 1 листопада 1918 року, які згодом було йменовано «Листопадовим чином».

Покладення квітів до барельєфу Дмитру Паліїву в с.Перевозець

кількість переглядів: 244 | Детальніше>


Місцеві2017.11.02

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ МІСТА КАЛУША !

В зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на магістральних теплових мережах по вулиці Б.Хмельницького ( в районі Калуського політехнічного коледжу) та на пр.Л.Українки 15, буде припинено теплопостачання

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ МІСТА КАЛУША !

кількість переглядів: 103 | Детальніше>


Місцеві2017.11.02

Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти. Сходи з’являються наприкінці березня – в травні, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні – листопаді. Амброзія полинолиста розмножується лише насінням, яке утворюється у великій кількості. Невеликі рослини продукують 50-300 насінин, добре розвинені рослини можуть давати по 30-40 тис. насінин, а окремі екземпляри до 80-100 тис. насінин.

Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

кількість переглядів: 108 | Детальніше>


Місцеві2017.11.02

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення міської ради « Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Калуші» та аналізу його регуляторного впливу.

кількість переглядів: 111 | Детальніше>


Місцеві2017.11.02

Засідання комісії з питань бюджету участі

01 листопада 2017 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось перше засідання комісії з питань бюджету участі. Основною метою якого було розгляд перших поданих проектних заявок та висновків відповідності щодо можливості їх реалізації, а також погодження та допуск до оприлюднення проектів до голосування. По кожному проекту було заслухано зауваження та пропозиції керівників відповідальних структурних підрозділів виконавчого комітету, депутатів міської ради та членів комісії.

Засідання комісії з питань бюджету участі

кількість переглядів: 125 | Детальніше>


Офіційні повідомлення2017.11.02

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального  захисту населення Калуської міської ради  в КП “ВОДОТЕПЛОСЕРВІС”                                            на листопад 2017 року.

кількість переглядів: 179 | Детальніше>


Офіційні повідомлення2017.11.02

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального захисту  з населення Калуської міської ради по КП «ЖЕО» міста  на листопад  2017 року.

кількість переглядів: 111 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko