Версія для слабозорих

Новини за 24 жовтня 2017 року


Місцеві2017.10.24

Аукціон

24 жовтня 2017 року з третьої спроби, відповідно до частини 7 статті 17 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" було проведено аукціон за участю одного учасника та реалізовано майно (матеріалів демонтованої колишньої будівлі навчальної майстерні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.) за заявленою стартовою ціною.

Аукціон

кількість переглядів: 154 | Детальніше>


Місцеві2017.10.24

Відбулось засідання виконавчого комітету

24 жовтня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось засідання виконавчого комітету. На порядку денному було двадцять питань, в тому числі і одне додаткове. Члени виконкому розглянули всі питання але було прийнято 16 рішень, 4 питання не набрали достатньої кількості голосів членів виконкому тому рішення з тих питань не прийняті.

Відбулось засідання виконавчого комітету

кількість переглядів: 168 | Детальніше>


Місцеві2017.10.24

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає: не залишайте дітей без нагляду!

Відомо, що найбільше багатство нації, її майбутнє – молоде покоління. Життя – безцінне, а дитяче – тим більше. Надзвичайно прикро, коли воно наражається на небезпеку без жодних на те підстав. Як свідчить статистика, найбільше випадків виникнення пожеж з вини дітей відбувається в період світлого дня, коли діти залишаються без нагляду дорослих. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. Щорічно на Івано-Франківщині виникають випадки, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше - втрачають життя.

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає: не залишайте дітей без нагляду!

кількість переглядів: 114 | Детальніше>


Місцеві2017.10.24

«Добродія Калуська» танцювала.

20 жовтня в ПК «Мінерал» відбулося свято «Танцюють всі». В святі брали участь вихованці реабілітаційного центру «Добродія Калуська», їхні батьки, спеціалісти закладу та гості. Батьки з дітьми готували індивідуальні танцювальні номери, спеціалісти Центру підготували танці з молодшими та старшими вихованцями. На початку захід благословив о.Микола Крушец. Автором сценарію і ведучою свята була вчитель-реабілітолог Леся Ляхович, їй допомагали практичні психологи Любов Іщенко і Наталя Капущак та вчитель-реабілітолог Марія Столярчук. Свято проходило в радісній атмосфері та дружній підтримці. Діти показали, що можуть і вміють танцювати не зважаючи на життєві обставини в яких вони перебувають. На завершення Директор Центру реабілітації Ігор Дидич подякував батькам, дітям та спеціалістам за участь в святі, міському голові Ігору Матвійчуку, першому заступнику Галині Романко, профільним заступникам та депутатам міської ради за розуміння, сприяння і підтримку Центру соціальної реабілітації «Добродія Калуська».

«Добродія Калуська» танцювала.

кількість переглядів: 221 | Детальніше>


Місцеві2017.10.24

Станьте патронатними вихователями

Із восьми мільйонів дітей України 96 тисяч проживають в інтернатах. Значна кількість цих дітей має власні сім’ї та рідних. Допомогти дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин, має на меті нова форма соціальної роботи – патронат. Якби в кожному районі були створені патронатні сім’ї, можна було б уникнути перебування таких дітей в інтернатних закладах та центрах реабілітації. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин .

Станьте патронатними вихователями

кількість переглядів: 92 | Детальніше>


Місцеві2017.10.24

До уваги мешканців міста Калуша!

Виконавчий комітет міської ради (Замовник) та фізична особа підприємець Русин Володимир Богданович (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проектів детальних планів території, а саме: проект детального планування території на перехресті вулиць Грушевського - Пекарська для відведення земельної ділянки під землі рекреації в м. Калуші; проект детального планування частини мікрорайону в районі вулиці Малицької у м. Калуші».

кількість переглядів: 144 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko