Версія для слабозорих

Новини за 12 липня 2017 року


Місцеві2017.07.12

Шановні мешканці міста!

У зв’язку з випадками, що мають місце із завезенням твердих побутових відходів з м. Львова на територію області, не виключена можливість несанкціонованого завезення сміття на територію нашого міста. Тому просимо мешканців міста при виявленні таких фактів невідкладно інформувати Калуський відділ поліції головного управління національної поліції в Івано-Франківській області за номером телефону 102 або управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради за номером телефону 6-00-26.

Шановні мешканці міста!

кількість переглядів: 158 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує

11 липня 2017р. під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання міського Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та представників структурних підрозділів міської ради, установ та організацій міста Калуша, відповідальних за сприяння Центру допомоги учасникам антитерористичної операції у здійсненні його функцій.

Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує

кількість переглядів: 193 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Звіт  про роботу комісії з питань розрахунків обсягів компенсації втрат автомобільним перевізникам внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів громадським транспортом  за 1 півріччя 2017р.

Комісія з питань розрахунків обсягів компенсації втрат автомобільним перевізникам внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів громадським транспортом, затверджена розпорядженням міського голови № 131-р від 12.05.2015р.

кількість переглядів: 131 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Звіт  про роботу міської тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення),  пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  станом на 01.07.2017 року

Одним із методів впливу на підприємства-боржники із заробітної плати, недоїмок до ПФУ та бюджетів всіх рівнів (ОДПІ), є заслуховування їх керівників на засіданнях міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яку утворено (оновлено) рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 02.02.2016 №8 «Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат».

кількість переглядів: 161 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Звіт  про роботу міської комісії з питань  легалізації виплати заробітної плати та  зайнятості населення м. Калуша  станом на 01.07.2017 року

З метою контролю за питанням забезпечення реалізації рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, розпорядженням міського голови від 06.02.2017 №35-р внесено відповідні зміни до діючого розпорядження міського голови від 25.01.2016 року № 20-р «Про міську комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м. Калуша».

кількість переглядів: 170 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Звіт про роботу комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни  за І півріччя 2017 року

З початку 2017 року проведено одне засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни. На засіданні комісії розглядалося питання надання статусу учасника війни військовому капелану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015р. №739 «Питання надання статусу учасника війни деяким особам». Комісія більшістю голосів прийняла рішення про надання статусу учасника війни військовому капелану.

кількість переглядів: 124 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Ремонтні роботи в навчальних  закладах тривають

Впродовж першої декади липня проведено значний обсяг капітальних та поточних ремонтних робіт в навчальних закладах: - У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 завершено роботи з ремонту м’якої покрівлі над переходом між навчальними корпусами, проводяться роботи з облаштування стадіону, бігових доріжок (кругова та стометрова) та ями для стрибків у довжину.

Ремонтні роботи в навчальних  закладах тривають

кількість переглядів: 162 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

До уваги мешканців міста Калуша!

Запрошуємо до обговорення проекту детального плану території (ДПТ) щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с/т «Хімік сад №9 у м. Калуші, Івано-Франківської області.

До уваги мешканців міста Калуша!

кількість переглядів: 191 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради інформує

Проводиться перевірка відповідності тимчасових споруд паспортам прив’язки та місцям розташування відповідно до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Калуша

кількість переглядів: 171 | Детальніше>


Місцеві2017.07.12

Звіт про роботу комісії щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю  за І півріччя 2017 року

З початку року проведено шість засідань комісії щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю. На засіданнях комісії розглядалися питання надання одноразових матеріальних допомог 40 жителям міста.

кількість переглядів: 180 | Детальніше>


Сторінка 1 з 2 сторінок

12 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko