Місцеві2018.01.11

Терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи

З 1 січня 2018 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Для окремих категорій фізичних осіб визначено різні граничні строки подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи

кількість переглядів: 26 | Детальніше>


Місцеві2018.01.11

Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення  до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури інформує

що членами комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Калуша протягом 2017 року проведено моніторинг адміністративних будинків, де знаходяться структурні підрозділи Калуської міської ради, медичних закладів, закладів культури, закладів освіти, бібліотек, зупинок громадського транспорту на вул. Винниченка та пр. Лесі Українки, аптеки міста.

кількість переглядів: 46 | Детальніше>


Місцеві2018.01.11

Бережіть майно!

Шановні калушани! Тільки від нас залежить, який вигляд матиме наше місто. Для того, щоб Калуш був красивим, охайним і затишним, радував своїм зовнішнім виглядом жителів та гостей міста, в першу чергу, необхідно зберігати міське майно та не зводити нанівець численні заходи з покращення благоустрою.

кількість переглядів: 15 | Детальніше>


План заходів2018.01.11

ПЛАН організаційно-масових заходів, які будуть проводитися в м. Калуш, та участь в інших заходах 13 по 21 січня 2018 року

кількість переглядів: 68 | Детальніше>


Місцеві2018.01.11

Податкова декларація з плати за землю подається за новою формою

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

кількість переглядів: 20 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.01.11

Інформація про виконання робіт з 02.01.2018р. по 05.01.2018р. по КП  «ЖЕО № 4»

По електричній частині в 15 будинках проведено роботи з відновлення електроосвітлення сходових кліток, освітлення входів в під’їзди будинків, відновлено електропостачання квартир, проведено перевірку схеми підключення електричних лічильників споживання електричної енергії в поверхових розподільчих щитках,проведено заміну електричних мереж.

кількість переглядів: 14 | Детальніше>


Місцеві2018.01.10

Вогнегасник у домашньому господарстві

Для захисту квартир, житлових будинків і будинків індивідуальної забудови слід використовувати 5-ти літрові порошкові вогнегасники із розрахунку один на квартиру або будинок.

Вогнегасник у домашньому господарстві

кількість переглядів: 16 | Детальніше>


Місцеві2018.01.10

Відбувся перший у Калуші фестиваль вертепів «Колядуємо усі: і дорослі, і малі»

09 січня за сприяння міського голови Ігоря Матвійчука в Калуші відбувався перший у місті фестиваль вертепів «Колядуємо усі: і дорослі, і малі».У ВЕРТЕП-ФЕСТІ взяли участь хори, фольклорно-етнографічні, танцювальні та вокальні ансамблі, дитячі та дорослі, колективи будинків культури міста та житлових масивів, духові оркестри, вертепи від різних організацій, навчальних закладів міста, створювали незабутню та святкову атмосферу різдвяного фестивалю.

Відбувся перший у Калуші фестиваль вертепів «Колядуємо усі: і дорослі, і малі»

кількість переглядів: 69 | Детальніше>


Місцеві2018.01.10

До уваги учасників Революції Гідності !

Постраждалим учасникам Революції гідності будуть видаватися посвідчення «Постраждалий учасник Революції гідності». При цьому, ветеранам війни, які мають право на одночасне отримання посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни, учасника війни та постраждалого учасника Революції гідності, видається лише одне посвідчення за їхнім вибором.

До уваги учасників Революції Гідності !

кількість переглядів: 17 | Детальніше>


Місцеві2018.01.10

Караоке українських колядок

У другий день різдвяних свят на площі Героїв та площі на вулиці Пушкіна водночас проводилися караоке колядок. Конкурсна програма проходила у трьох вікових категоріях: діти,молодь і старші.

Караоке українських колядок

кількість переглядів: 24 | Детальніше>


Сторінка 3 з 310 сторінок

< попередня 12345 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея