Версія для слабозорих

Місцеві2018.12.14

Шановні калушани та гості міста!

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повідомляє, що з 15 грудня 2018 року та до завершення Новорічно-Різдвяних свят на площі Героїв буде посилене патрулювання працівниками громадського формування Калуська «Міська варта» та Калуського відділу поліції з метою забезпечення охорони громадського порядку. Додатково повідомляємо, що на площі Героїв встановлені камери відеоспостереження, які придбані за кошти місцевого бюджету для підтримки громадського порядку в місті та негайного інформування відповідних служб для оперативного усунення порушень.

кількість переглядів: 9 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

До відома членів виконавчого комітету міської ради, представників засобів масової інформації

Повідомляємо, що 18 грудня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул. Франка, 1, другий поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Управління з питань надзвичайних ситуацій  Калуської міської ради повідомляє

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження міського голови від 28.11.2018 № 350-р «Про утворення стаціонарних пунктів обігріву під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», з метою запобігання випадків переохолодження та обмороження людей, при значному пониженні температури повітря буде організовано роботу стаціонарних тимчасових пунктів обігріву, де жителі зможуть зігрітись та випити гарячого чаю.

кількість переглядів: 11 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

У Калуші покладанням квітів вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС представники органів місцевого самоврядування міста поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на приміщенні управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради по вул.С.Бандери, 28.

У Калуші покладанням квітів вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

кількість переглядів: 9 | Детальніше>


Місцеві2018.12.14

Відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації

13 грудня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації влади, участь у якій взяли заступники міського голови Наталія Табачук та Любов Максимович, керуючий справами виконкому Мар’яна-Божена Постоловська, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, консультант з правових питань РВ АМУ Андрій Деркач, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, керівники виконавчих органів та депутати міської ради, активні калушани, а також сільські голови навколишніх сіл, які не увійшли до новостворених об’єднаних громад.

Відбулося обговорення перспектив розвитку міста в рамках реформи децентралізації

кількість переглядів: 11 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій,

12.12.2018 року в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку. На засіданні комісії розглянуто 155 звернень громадян, а саме: державних соціальних допомог 2 заявникам житлову субсидію на оплату житлово- комунальних послуг – 153 заявникам із них:

кількість переглядів: 7 | Детальніше>


План заходів2018.12.13

План заходів щодо підготовки  та відзначення у 2018 році в місті Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

«Пакунки малюка»

13.12.2018 року з департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА до управління соціального захисту населення Калуської міської ради надійшло 154 «пакунки малюка». Спільними зусиллями працівників управління соцзахисту населення, працівників територіального центру соціального обслуговування м.Калуша та представників муніципальної варти було організовано доставку та складування таких пакунків до приміщення управління.

«Пакунки малюка»

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.08.2017 року №254-р «Про створення тимчасової комісії із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівка» працівниками відділу благоустрою та закупівель управління житлово–комунального господарства Калуської міської ради спільно з працівниками управління надзвичайних ситуацій міської ради складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша, а саме порушення розділу 7, пункту 7.2.1, на об’єкті благоустрою юридичним особам (їх філіям, відділенням), фізичним особам-підприємцям, а також громадянам забороняється захаращувати територію міста, власні та прилеглі території будівельними, в тому числі сипучими матеріалами, конструкціями, тарою, сільськогосподарською сировиною, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченням снігу та криги, влаштовувати звалища, складання гною. У разі не усунення даного порушення, на порушника буде складено адміністративний протокол та передано на розгляд адміністративної комісії створеної при виконавчому комітеті Калуської міської ради.

Складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша

кількість переглядів: 11 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.12.13

Інформація про виконання робіт з 03.12.2018р. по 07.12.2018р.  КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проводяться роботи по ремонту сходових кліток в будинках на вул.Б.Хмельницького,14/2під.;вул.В.Стуса,3/5під.;вул.Пушкіна,3а/2під. Проведено роботи по ремонту мереж системи центрального опалення, ремонту і заміні стояків та підводок до батарей. Проводилась заміна запірної арматури на мережах опалення,проводились роботи по відновленні теплопостачання квартир. Роботи проведено в 41 житлових будинках за адресами:

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Сторінка 2 з 458 сторінок

< попередня 1234 наступна >

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko