Версія для слабозорих

Новини


Місцеві2018.04.20

ОБЕРЕЖНО  НІТРАТИ!

Нітрати надходять в організм людини з харчовими продуктами, в основному рослинного походження, а також з питною водою, найчастіше криничною. Ранні овочі містять більше нітратів, ніж пізні. Фрукти та ягоди нагромаджують малу кількість нітратів. Нітрати характеризуються широким спектром токсичної дії. Їх вживання призводить до негативних змін у стані здоров’я. Токсична дія цієї сполуки полягає у гіпоксії (кисневому голодуванні тканин). Частина нітратів перетворюється в нітрити (солі азотистої кислоти), які блокують дихання клітин. В процесі хімічної реакції зв’язується гемоглобін, збільшується вміст холестерину та молочної кислоти. Для організму нітрити – це отрута. Високий вміст нітратів у рослинах зазвичай обумовлений перевищенням кількості мінеральних добрив.

кількість переглядів: 2 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Круглий стіл “Чисте довкілля - майбутнє України

З ініціативи управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради 19 квітня 2018 року у центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулося засідання круглого столу до Дня Довкілля. День довкілля або навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно, у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Головна мета - це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища, стан якого в Україні вважається насправді актуальним та надзвичайно важливим для кожного громадянина.

кількість переглядів: 2 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Зубрея Миколу Васильовича  привітали з 90-річчя

За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука перший заступник міського голови Романко Галина Василівна разом з побратимами ОУН –УПА Степан Петраш, Ігор Сметанський, Антон Мазур, Олександра Озірська привітали з ювілеєм 90-річчя Зубрея Миколу Васильовича від дня народження і за участь у визвольній боротьбі За Українську Самостійну Соборну Державу.

Зубрея Миколу Васильовича  привітали з 90-річчя

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

19 квітня під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Призначено соціальні виплати семи особам, відмовлено у призначенні соціальної виплати одній особі.

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом “Захищене і здорове покоління”

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом “Захищене і здорове покоління”

кількість переглядів: 11 | Детальніше>


Місцеві2018.04.20

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє, що 17 квітня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулася нарада по питаннях:

- бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час; - про хід проведення весняного призову на строкову військову службу; - про стан ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях міста.

кількість переглядів: 6 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Об’єктові тренування в закладах освіти міста

19 квітня 2018 року з метою відпрацювання практичних дій учнями (вихованцями) та працівниками з особистої безпеки, захисту життя та здоров’я під час надзвичайних ситуацій, режиму підвищеної готовності,забезпечення високого рівня організованості при проведенні об’єктових тренувань, підвищення інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності відповідно до плану роботи управління освіти проведено єдиний День цивільного захисту та об’єктові тренування за сигналом «Увага! Всім!».

Об’єктові тренування в закладах освіти міста

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Операторам ринку,керівникам закладів громадського харчування в м.Калуші

Ставлю Вас до відома, що санітарно-епідеміологічна ситуація щодо гострих кишкових інфекцій по Україні залишається неблагополучною з тенденцією до погіршання. Так, за 2017р. по Україні зареєстровано 164 спалахи гострих кишкових інфекцій проти 166 – за 2016р., в тому числі 5 спалахів ГКЗ на Прикарпатті (Верховинський, Надвірнянський, Тисменицький райони, м. Івано-Франківськ, де постраждали 91 особа, в тому числі 54% дітей (49 дітей віком до 15 років). На Івано-Франківщині спалахи виникали в закладах громадського харчування, як самостійних, так і в складі оздоровчих закладів, в закладах відпочинку, дитячих дошкільних закладах. Незважаючи на тимчасову стабілізацію рівнів захворюваності на гострі кишкові інфекції по області, серед населення все ж реєструються небезпечні інфекційні хвороби: сальмонельоз, дизентерія, інші гастроентероколіти із встановленим збудником. Лише за І квартал 2018р. серед населення м.Калуша зареєстровано 6 випадків сальмонельозу проти 1- за Ікв.2017р.

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

АКТУАЛЬНІ ГРАНТИ, ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ  МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Департамент міжнародного розвитку Великої Британії, та Grand Challenges Canada оголошують конкурс заявок за програмою «Creating Hope in Conflict: A Humanitarian Grand Challenge». Мета програми - заохочувати та допомагати у реалізації новаторських рішень, що дозволять поліпшити життя людей, які постраждали від конфліктів та спричинених ними гуманітарних криз. Для участі необхідно:

кількість переглядів: 7 | Детальніше>


Місцеві2018.04.19

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

Фізичною особою – підприємцем А.Л.Мазуркевичем розпочато роботи з будівництва відкритого площинного оздоровчого майданчика по вул. Рубчака в м.Калуші.

Управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради інформує:

кількість переглядів: 9 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея