Версія для слабозорих

Новини

Місцеві2018.11.14

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради інформує:

14 листопада 2018 року управлінням економічного розвитку міста міської ради спільно із представниками Держпродспоживслужби міста і району та управління агропромислового розвитку Калуської РДА проведено круглий стіл з пасічниками міста і району з питань бджільництва та надання методичних рекомендацій щодо попередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради інформує:

кількість переглядів: 1 | Детальніше>


План заходів2018.11.14

План заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи у місті Калуші

кількість переглядів: 2 | Детальніше>


План заходів2018.11.14

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитися  в м. Калуш 17 – 25 листопада 2018 року

кількість переглядів: 6 | Детальніше>


Місцеві2018.11.14

Калуське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє

Платежі, ініційовані платниками на бюджетні рахунки для зарахування податків , зборів, платежів, які були відкриті до 11.09.2018 року (далі – «старі рахунки») з 11.09.2018р. – не дійсні.

кількість переглядів: 5 | Детальніше>


Місцеві2018.11.14

До уваги перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів!

Для обслуговування пасажирів по маршрутах № 6 «Карпатська кераміка – Лікарня» по вул. Євшана та № 11 А «ВПУ – Залісся» по вул. Євшана. (5 основних транспортних засобів та 1 резервний) виконавчий комітет Калуської міської ради планує залучити перевізника для укладання тимчасового Договору з перевезення пасажирів на вищевказаних автобусних маршрутах загального користування в м. Калуші.

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.11.13

Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій

13.11.2018 року в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку.

кількість переглядів: 8 | Детальніше>


Місцеві2018.11.13

У Калуші завершився ІІІ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків присвячений загиблим героям АТО.

На турнірі взяли участь 134 юних спортсмена з Латвії, Литви, Молдови, та України. Україна була представлена такими областями, як Донецька обл,, Волинська обл., Закарпатська обл., Чернівецька обл., Львівська обл., та Івано-Франківська обл. Ми всі разом вшанували пам'ять наших героїв-захисників та віддали шану їхнім батькам та рідним.

У Калуші завершився ІІІ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків присвячений загиблим героям АТО.

кількість переглядів: 4 | Детальніше>


Місцеві2018.11.13

Презентація книги  отця Ореста — Романа Сала  «Прагнення Волі. Спогади військового капелана 2014-2015 рр.»

11 листопада в Палаці культури «Мінерал» відбулася презентація книги отця Ореста — Романа Сала «Прагнення Волі. Спогади військового капелана 2014-2015 рр.». Книга написана на основі власного щоденника, який отець Орест завів, щоб описувати важкі фронтові будні. Книга складається з трьох частин, за період часу якого капелан перебував на Сході. Під час презентації отець Орест згадував, як упродовж двох років був військовим капеланом на передовій, і про те, як під час служби на фронті будував каплицю, пам'ятну стелу загиблим воїнам, як допомагав місцевим мешканцям харчами. Отець Орест наголошував, що жоден день у батальйоні не проходив без молитви.

Презентація книги   отця Ореста — Романа Сала   «Прагнення Волі. Спогади військового капелана 2014-2015 рр.»

кількість переглядів: 5 | Детальніше>


Місцеві2018.11.13

День, що єднає українців у всьому світі…

Саме таким є День української писемності й мови, який щорічно відзначають 9 листопада. Цього осіннього дня українці презентують іншим народам красу, багатство й велич української мови. Калушани також завжди долучаються до святкових дійств. Так, учні 9-11 класів та педагоги ЗЗСО міста взяли участь у написанні ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України», який проводило Українське радіо. Також було проведено відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та І (шкільний) етап цього конкурсу.

День, що єднає українців у всьому світі…

кількість переглядів: 6 | Детальніше>


Місцеві2018.11.13

До уваги пасічників міста Калуша та Калуського району!

14 листопада 2018 року о 14.00 год. за адресою м. Калуш вул. Шевченка,6 другий поверх (кабінет секретаря міської ради) за участю представників Держпродспоживслужби міста і району відбудеться круглий стіл з питань надання методичних рекомендацій щодо попередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

кількість переглядів: 4 | Детальніше>

© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko