Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

План заходів2015.07.03

ПЛАН організаційно-масових заходів, які будуть проводитись  в м. Калуші, та участь в інших заходах  з 04 по 12 липня 2015 року


Місцеві2015.07.01

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального  захисту населення Калуської міської ради в КП “ВОДОТЕПЛОСЕРВІС”

на липень 2015 року


Місцеві2015.07.01

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального захисту  з населення Калуської міської ради по КП «ЖЕО» міста

на липень 2015 року.


Українські2015.07.01

Завдяки децентралізації Рівненська область отримає нові школи, лікарні та дитячі садки

Завдяки децентралізації Рівненська область отримає нові школи, лікарні та дитячі садки. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час прес-конференції у четвер, 25 червня.


Місцеві2015.07.01

До відома громадян,  що належать до категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Кабінет міністрів України (КМУ) своєю постановою №134 затвердив «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».


Місцеві2015.06.30

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням  середньомісячного сукупного доходу сім’ї

У зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-V111 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність,деяких законодавчих актів України», постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 затверджено порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.


Місцеві2015.06.30

Адміністрація КП ”Водотеплосервіс”

Повідомляє Вас про те, що в зв’язку з заміною аварійного водопроводу по вулиці Коновальця, буде припинено подачу холодної води 01.07.2015 року з 8.00год.до 20.00год. по будинках:


Місцеві2015.06.26

Головний  державний  інспектор  праці  Управління  Держпраці  України в Івано-Франківській області  Н.Тимошук  інформує:

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ПРИСТУПАЄ ДО РОБОТИ


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани!

Щиро вітаємо вас із Днем Конституції України. Цей день забезпечив права і свободи кожного громадянина, тож нехай це свято породжує нові ідеї у вашому серці та допомагає їх втіленню у життя на благо нашої рідної Батьківщини

Весь текст

Шановні калушани!

Щиро  вітаємо вас із Днем Конституції України. Цей день забезпечив права і свободи кожного громадянина, тож нехай це свято породжує нові ідеї у вашому серці та допомагає їх втіленню у життя на благо нашої рідної Батьківщини. Бажаємо вам радості та миру, щасливої долі на нашій українській землі, доброго здоров’я на довгії літа та впевненості у завтрашньому дні. Нехай віками вистраждане почуття волі зігріває наші душі, вселяє в них милосердя, віру, любов та закликає до злагоди і єдності.


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея