Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Офіційні повідомлення2016.02.04

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального захисту  з населення Калуської міської ради по КП «ЖЕО» міста  на лютий 2016 року.


Офіційні повідомлення2016.02.04

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального  захисту населення Калуської міської ради  в КП “ВОДОТЕПЛОСЕРВІС”  на лютий 2016 року.


План заходів2016.02.04

План роботи  управління освіти Калуської міської ради  8 по 14 лютого 2016 року


Місцеві2016.02.03

Ситуація з пожежами на території Калущини.

З початку року на Калущині виникло 22 пожежі. Вогонь завдав збитків на суму близько 800 тис. грн. Під час їх гасіння вогнеборцям вдалось врятувати 17 будівель та матеріальних цінностей на суму приблизно 980 тис. грн.


План заходів2016.02.03

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитись  в м. Калуші, та участь в інших заходах  з 06 по 14 лютого 2016 року


Місцеві2016.02.02

Пенсійний фонд України повідомляє

Відповідно до пункту 10 частини 2 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” особа, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (далі - Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, належать до інвалідів війни.


Місцеві2016.02.02

Новації податкового законодавства розглядали на семінарі в Калуші

В Калуській ОДПІ відбувся семінар для платників податків на тему «Вивчення актуальних питань щодо змін податкового законодавства». Перед присутніми виступила начальник управління оподаткування юридичних осіб Надія Романів. Вона повідомила про зміни в оподаткуванні ПДВ, які набрали чинності з 01.01.2016 року, особливості дії спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських підприємств та порядок нарахування плати за землю.


Місцеві2016.02.02

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» спільно з фахівцями ДФС проводить семінар

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» спільно з ДФС України 11 лютого 2016 року проводить регіональний семінар для платників податків Івано-Франківської області на тему: «Податкова реформа – 2016. Основні нюанси, переваги та недоліки».


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея