Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2015.07.29

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради інформує

Отруєння пестицидами і агрохімікатами. У людей, що купують на ринках ранні овочі і фрукти, немає стовідсоткової гарантії, що разом з вітамінами вони не скуштують нітратів. Адже далеко не всі торговці починають трудовий день з перевірки в лабораторії свого товару на наявність шкідливих речовин. На міських ринках торгівля овочами йде жваво. Купити можна не тільки кріп, петрушку, капусту й огірки. Продають, щоправда, за чималі гроші, помідори, кабачки, баклажани. Звичайно, всього цього дуже хочеться спробувати. Перші овочі завжди поступаються грунтовим і за смаком, і за ароматом, і небагато - за змістом вітамінів. Але якщо ми недоберемо вітамінів - це півбіди. Головне, щоб з корисними речовинами не наїлися нітратів.


Місцеві2015.07.29

Поради як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос Галицького району

Щоб запобігти харчовим отруєнням та кишковим інфекційним захворюванням під час Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос варто подбати про своє харчування. Не рекомендовано брати з собою на прощу харчові продукти, які швидко псуються: варені та копчені ковбаси та готові м’ясні продукти, кремові кондитерські вироби, йогурти та інші молочні продукти, салати та кулінарні вироби. Слід пам’ятати, що готові страви без холоду можуть зберігатися не більше двох годин.


План заходів2015.07.29

План роботи  управління освіти Калуської міської ради  з 03 по 09 серпня 2015 року


Місцеві2015.07.28

Пенсійний фонд України інформує

Пенсії учасників бойових дій звільнено від оподаткування Рада ухвалила Закон, який вносить зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб".


Місцеві2015.07.28

Адміністрація КП ”Водотеплосервіс” повідомляє

Адміністрація КП ”Водотеплосервіс” повідомляє Вас про те, що в зв’язку з заміною аварійного водопроводу по вулиці Коновальця, буде припинено подачу холодної води 29.07.2015 року з 8.00год. до 20.00год. по будинках:


Місцеві2015.07.28

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

Повідомляємо, що упродовж 18-23 серпня 2015 року в с. Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська область) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Національний Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід України. Він має багатовікову історію, сталі традиції та динамічно розвивається. Перебуває поза політикою та слугує об’єднуючим фактором для всього суспільства.


Місцеві2015.07.28

Калуська ОДПІ просить не зволікати з нарахуванням та сплатою ЄСВ

Калуська ОДПІ застерігає: за несвоєчасне подання звітності з ЄСВ передбачений штраф від 510 гривень, а несвоєчасна сплата ЄСВ карається штрафом від 680 гривень. Просимо працедавців не зволікати з поданням звітності і сплатою єдиного соціального внеску.


Місцеві2015.07.28

Про порядок повернення на поточний банківський рахунок помилково та/або надміру перерахованих коштів на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ

Якщо на дату подання податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, платник податку має право подати до контролюючого органу у складі такої декларації заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню, зокрема, на поточний рахунок такого платника податку, реквізити якого платник зазначає в заяві, у сумі залишку коштів, що перевищує суму податкового боргу з податку та суму узгоджених податкових зобов’язань з податку. Такі норми встановлено підпунктом «б» п. 200 прим.1. 6 ст. 200 прим.1 Податкового кодексу України


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея