Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2015.04.28

Калуш. Підсумки за 2014 рік.


Українські2015.04.27

Глава Уряду: Україна може заполонити європейський ринок своєю продукцією

Україна може заполонити європейський ринок своєю продукцією. Для цього потрібна, передусім, якість, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 24 квітня, на зустрічі з представниками сільськогосподарських підприємств Київщини.


Українські2015.04.27

Відбулося публічне обговорення “Оновлення змісту Європейської політики сусідства: очікування України”

24 квітня ц.р. Урядовий офіс з питань європейської інтеграції спільно з Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у національному інформаційному агентстві України «Укрінформ» провели публічне обговорення, присвячене оновленню змісту Європейської політики сусідства.


Українські2015.04.27

На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 130,8 млн. грн. для виплати ІІ траншу державних допомог

Станом на 24 квітня 2015 року на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти у сумі 130,8 млн. грн. для виплати ІІ траншу державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за квітень.


Українські2015.04.27

95,4% зареєстрованих взяло участь у ЗНО з української мови і літератури

24 квітня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. За оперативною інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів становила 95,4% від загальної кількості зареєстрованих.


Українські2015.04.27

Верховна Рада України повинна бути єдиною та солідарною у питанні посилення регіонів, - Геннадій Зубко

«Всі європейські парламенти сьогодні єдині і солідарні у питаннях, що стосуються майбутнього Європи. Я вважаю, що і український Парламент має бути єдиний і солідарний в питаннях регіонального розвитку, децентралізації, розширення повноважень місцевого самоврядування», - сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді під час «Години запитань до Уряду» щодо децентралізації влади.


Українські2015.04.27

“Енергоатом” здійснив черговий крок щодо забезпечення енергетичної безпеки України

Контракт на поставки збагаченого урану між французькою компанією AREVA та українською НАЕК «Енергоатом» підписано у Брюсселі, в представництві «Енергоатома» у п’ятницю, 24 квітня 2015 року. Підписи під контрактом поставили президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та старший виконавчий віце-президент, очільник підрозділу Mining&Front-End Олів’є Вантц.


Українські2015.04.27

Делегації Міністерства оборони України та НАТО обговорили практичні аспекти співпраці

Сьогодні, 24 квітня, у Києві відбулася зустріч Першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з делегацією експертів Північноатлантичного альянсу на чолі з начальником управління планування сил департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТОФренком Боландом.


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея