Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2015.08.27

Про надання субсидій  населенню м.Калуша  у січні–липні 2015 року

Головне управління статистики інформує. Упродовж січня–липня 2015р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 5,2 тис. домогосподарств міста (у 7 разів більше, ніж у січні–липні 2014р.), у тому числі у липні – 313 проти 686 домогосподарств місяцем раніше.


Місцеві2015.08.26

Про звільнення від оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб

Починаючи з 01 вересня 2015 року Управліннями Пенсійного фонду України при нарахуванні та виплаті пенсій учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», податок на доходи фізичних осіб нараховуватись та утримуватись не буде.


Місцеві2015.08.26

Державна фіскальна служба України інформує бізнес про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Верховною Радою України було прийнято Закон України від 01 липня 2015 року № 569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій», який набрав чинності з 23 липня 2015 року. У разі перевищення платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн. обов’язковим стає застосування РРО.


Місцеві2015.08.26

ДФС запроваджує новий електронний сервіс

З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запровадила у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». З 1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі. Фізична особа – платник податків для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо сум своїх отриманих доходів та утриманих податків матиме можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».


Місцеві2015.08.26

Цьогоріч реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали більше трьох тисяч жителів Калущини

За сім місяців 2015 року в Центрі обслуговування платників податків Калуської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 3,3 тисяч жителів Калущини. В середньому, кожного місяця реєстраційний номер облікової картки платника податків отримує пів тисячі наших громадян. Про повідомила заступник начальника Калуської ОДПІ Любов Жаровська. Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна в Центрі обслуговування платників за місцем проживання. Подбати про реєстраційний номер облікової картки платника податків дітям, які не досягли 16 річного віку, повинні батьки, наголошують фахівці Калуської ОДПІ.


План заходів2015.08.26

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитись  в м. Калуші, та участь в інших заходах  з 29 серпня по 06 вересня 2015 року


Місцеві2015.08.26

Ринок  послуг  м.Калуша  у І півріччі 2015 року


Офіційні повідомлення2015.08.26

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального  захисту населення Калуської міської ради  в КП “ВОДОТЕПЛОСЕРВІС”  на вересень 2015 року.


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея