Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2016.04.29

Великодня благодійна акція «З любов`ю до людей»

Щороку Калуський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовує Великодню благодійну акцію «З любов`ю до людей», метою якої надання продуктових наборів соціально-незахищеним мешканцям м. Калуша. За підтримки міського голови, в рамках даної акції, управлінням у справах сім`ї, молоді, фізкультури і спорту було надано «Великодні кошики» 10 багатодітним сім`ям та службою у справах дітей міської ради - 4 дитячим будинкам сімейного типу.


Місцеві2016.04.29

Міський голова Ігор Матвійчук відвідав ветеранів війни.

Сьогодні міський голова Ігор Матвійчук, його заступники та керуючий справами виконавчого комітету, в рамках заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідали ветеранів війни, які проживають у місті Калуші, а саме: Безимянних Віру Іванівну, Паніну Галину Бернардівну, Павлюту Михайла Лукича та Майбороду Василя Івановича.


Місцеві2016.04.29

Шановні жителі міста!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння.! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Запрошуємо Вас 02 травня 2016 року відсвяткувати Воскресіння Христове разом на площі Героїв о 12:30 год.


Місцеві2016.04.29

Департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації оголошує конкурс на закупівлю за кошти державного бюджету однієї однокімнатної квартири в м. Івано – Франківськ, та однієї однокімнатної квартири в м. Калуш для осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015р. № 407 кошти спрямовуються на придбання житла у прийнятих в експлуатацію новозбудованих житлових будинках (на первинному ринку) та на вторинному ринку. Вартість придбання 1 кв. метра загальної площі житла визначається за результатами закупівлі та повинна бути найнижчою серед запропонованої учасниками торгів. Розрахунок – безготівковим шляхом, у гривнях, після оформлення договору купівлі-продажу.


Місцеві2016.04.29

Нещодавно,  у місті Івано-Франківську,  в приміщенні конференц-залу готелю «Рейкарц Парк Готель»  відбувся дводенний безкоштовний семінар на тему: «Розбудова експорту до ЄС, як стратегічного напрямку розвитку бізнесу».

В ході попередньо проведеної роботи відділом інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради (О.Кузів), спільно з управлінням зовнішніх зв’язків та зовнішньоекономічної діяльності Івано-Франківсь-кої ОДА, юридичної компанії «Моріс Груп», суб’єкти господарської діяльності міста, також змогли взяти участь заході. Своє бажання взяти у ньому участь висловили понад 15 промислових підприємств Калуша та експортно-орієнтовані суб’єкти господарювання областей Західного регіону.


План заходів2016.04.28

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитись  в м. Калуші, та участь в інших заходах  з  30 квітня по 08 травня 2016 року


Місцеві2016.04.28

Підготовка до відзначення у місті Калуші Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

28 квітня 2016 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який очолює міський голова Ігор Матвійчук. Участь в засіданні прийняли: керуючий справами виконавчого комітету, перший заступник, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств та установ міста, представники національної поліції, військової частини, Калуської ЦРЛ та станції швидкої допомоги, комунальних засобів масової інформації, які безпосередньо здійснюватимуть роботи з підготовки до проведення вказаних заходів, забезпечуватимуть їх безпосереднє проведення та висвітлення, а також керівники місцевих громадських організацій.


Місцеві2016.04.27

ВІДСВЯТКУЄМО  ПАСХУ БЕЗ ВОГНЮ.

Воскресіння Христове. Скільки радощів приносить воно в людські душі. Радіють дорослі та діти. Але, на жаль буває й так, що найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки може перетворити велике свято на велику біду.


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани!

Від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим. Нехай у Ваших серцях будуть тільки радість і душевний спокій! З настанням Пасхальних днів пробуджується не лише земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю – для наших сімей, українського народу, нашої країни.

Весь текст

Шановні калушани!

Від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим. Нехай у Ваших серцях будуть тільки радість і душевний спокій! З настанням Пасхальних днів пробуджується не лише земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю – для наших сімей, українського народу, нашої країни.Тож нехай до нашої держави прийде мир, а до вашої оселі – здоров’я, любов, щастя, добробут. Всіх Вам земляних благ та злагоди на довгі літа.

 Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 З повагою    Міський голова                             Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея