Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2015.11.25

Про продовження першої сесії міської ради.

2 грудня 2015 року о 10 год. в ПК «Мінерал» продовжить роботу перша сесія міської ради сьомого демократичного скликання.


План заходів2015.11.18

План роботи  управлінняосвітиКалуськоїміської ради  на грудень 2015 року


План заходів2015.11.18

План роботи  управління освіти Калуської міської ради  з 23 по 29листопада 2015 року


План заходів2015.11.18

ПЛАН  організаційно-масових заходів, які будуть проводитись  в м. Калуші, та участь в інших заходах  з 21 по 29 листопада 2015 року


Місцеві2015.11.17

Доходи від зданого металобрухту чорних металів оподатковуються і ПДФО, і військовим збором

Відповідно до статті 1 Закону України «Про металобрухт» власник металобрухту – це юридична або фізична особа, яка володіє, користується і розпоряджається належним їй металобрухтом у межах, визначених законом; купівля та/або реалізація металобрухту – це діяльність, пов'язана із передачею права власності на металобрухт іншому власнику в обмін на еквівалентну суму коштів або боргових зобов'язань.


Місцеві2015.11.17

До питання включення до складу податкового кредиту податкової накладної, яка не була до нього включена в податковому періоді її складання/реєстрації

Належним чином складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом 180 днів податкова накладна, яка не була включена до складу податкового кредиту в податковому періоді її складання/реєстрації та з дати складання якої не минуло 365 днів, може бути включена до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах протягом 365 календарних днів з дати її складання шляхом відображення сум податку на додану вартість в розділі II «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ.


Місцеві2015.11.17

До уваги власників електронних цифрових підписів!

Останнім часом Державною фіскальною службою України фіксуються випадки незаконного використання невідомими особами електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) суб’єктів господарювання під час реєстрації податкових накладних.


Місцеві2015.11.17

Калуська ОДПІ: скористатись правом на податкову знижку можна до кінця року

Фахівці Калуської ОДПІ інформують, що за десять місяців поточного року з метою реалізації свого права на податкову знижку декларації подали 797 жителі міста Калуша та Калуського району яким повернуто з бюджету майже 638 тисяч гривень.


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея