Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Місцеві2015.08.03

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального  захисту населення Калуської міської ради  в КП “ВОДОТЕПЛОСЕРВІС”  на серпень 2015 року.


Місцеві2015.08.03

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ  спеціалістами  управління  соціального захисту  з населення Калуської міської ради по КП «ЖЕО» міста  на серпень  2015 року.


Місцеві2015.07.31

Управління соціального захисту інформує

«2015 рік: колективно-договірне регулювання трудових відносин» Відповідно до ст.9 Закону України «Про колективні договори та угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. № 115 ”Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів”, у 2 кварталі 2015 року управлінням соціального захисту населення Калуської міської ради:


Місцеві2015.07.29

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради інформує

Отруєння пестицидами і агрохімікатами. У людей, що купують на ринках ранні овочі і фрукти, немає стовідсоткової гарантії, що разом з вітамінами вони не скуштують нітратів. Адже далеко не всі торговці починають трудовий день з перевірки в лабораторії свого товару на наявність шкідливих речовин. На міських ринках торгівля овочами йде жваво. Купити можна не тільки кріп, петрушку, капусту й огірки. Продають, щоправда, за чималі гроші, помідори, кабачки, баклажани. Звичайно, всього цього дуже хочеться спробувати. Перші овочі завжди поступаються грунтовим і за смаком, і за ароматом, і небагато - за змістом вітамінів. Але якщо ми недоберемо вітамінів - це півбіди. Головне, щоб з корисними речовинами не наїлися нітратів.


Місцеві2015.07.29

Поради як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос Галицького району

Щоб запобігти харчовим отруєнням та кишковим інфекційним захворюванням під час Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос варто подбати про своє харчування. Не рекомендовано брати з собою на прощу харчові продукти, які швидко псуються: варені та копчені ковбаси та готові м’ясні продукти, кремові кондитерські вироби, йогурти та інші молочні продукти, салати та кулінарні вироби. Слід пам’ятати, що готові страви без холоду можуть зберігатися не більше двох годин.


План заходів2015.07.29

План роботи  управління освіти Калуської міської ради  з 03 по 09 серпня 2015 року


Місцеві2015.07.28

Пенсійний фонд України інформує

Пенсії учасників бойових дій звільнено від оподаткування Рада ухвалила Закон, який вносить зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб".


Місцеві2015.07.28

Адміністрація КП ”Водотеплосервіс” повідомляє

Адміністрація КП ”Водотеплосервіс” повідомляє Вас про те, що в зв’язку з заміною аварійного водопроводу по вулиці Коновальця, буде припинено подачу холодної води 29.07.2015 року з 8.00год. до 20.00год. по будинках:


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея