Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити

Новини

Українські2015.05.21

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною.


Українські2015.05.21

Свято української вишиванки на передовій

Вишита сорочка – не лише унікальне національне вбрання українців. У вибагливих візерунках душа нашого народу: красива, витончена, могутня. Про це пам’ятають і воїни АТО – наші захисники Батьківщини на передовій.


Українські2015.05.21

Уряд очікує на рішучу підтримку суверенітету України з боку учасників Саміту Східного Партнерства, - Данило Лубківський

Уряд України очікує на рішучу підтримку учасників Саміту Східного Партнерства суверенітету нашої держави. Про це заявив на брифінгу в Будинку Уряду радник Прем‘єр-міністра України Данило Лубківський. Четвертий Саміт Східного Партнерства, який відбувається в Латвії, розпочинається сьогодні ввечері. У Ризькому саміті візьмуть участь глави держав/урядів 28 держав-членів ЄС та шести держав-партнерів - України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Білорусі та Вірменії. Українську делегацію на Саміті очолює Президент України Петро Порошенко. Європейський Союз представлятиме Президент Європейської Ради Дональд Туск і Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер.


Українські2015.05.21

Роздержавлення має відбуватися лише під пильним контролем суспільства, - Олексій Павленко

Міністерство аграрної політики та продовольства України зацікавлено у тому, щоб процес роздержавлення та приватизації державних держкомпаній відбувався під пильним контролем з боку суспільства.


Місцеві2015.05.20

ПРОГРАМА  святкування Дня міста Калуша


План заходів2015.05.19

План роботи  управління освіти Калуської міської ради  з 25 по 31 травня 2015 року


Українські2015.05.18

Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту розширити повноваження Національного антикорупційного бюро

На засіданні Кабінету Міністрів України в четвер, 14 травня, розглядається низка питань щодо національної антикорупційної політики, зокрема забезпечення діяльності та розширення повноважень Національного антикорупційного бюро.


Українські2015.05.18

Уряд розширює можливості для людей з особливими потребами отримувати пільги

На засіданні 14 травня Кабінет Міністрів схвалив проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту інвалідів, які не мають права на призначення пенсії чи соціальної допомоги».


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Весь текст

Шановні калушани та гості міста

Від імені виконавчого комітету Калуської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Калуша. Ми разом творимо новітню історію нашого міста, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, калушани, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

Нині влада міста працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного калушанина зокрема. Хай маленькими кроками, але щодня громада Калуша відчуватиме позитивні кроки. Адже для того працює владна команда., якій Ви довірили життя та економіку міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Калуської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

Ігор Матвійчук


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея