Мобільний додаток «Туристичний Калуш» доступний для скачування: завантажити


Новини

Місцеві2015.04.25

Кол-центер міської ради м. Калуша розпочинає свою роботу в понеділок 27.05.2015 о 15.00


Місцеві2015.04.25

ЗНО в Калуші пройшло успішно

Українські школярі показали знання української мови та літератури Сьогодні 24 квітня 2015 року розпочалася основна сесія ЗНО-2015. В Калуші тестування з української мови та літератури пройшло на належному рівні.


Українські2015.04.22

На Київщині затримали двох посадовців з частиною хабара у понад мільйон гривень, - Арсен Аваков

У Білоцерківському районі сільський голова та один з керівників районного відділу Держземагентства вимагали неправомірну вигоду в розмірі 600 тисяч доларів США за виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 23 гектари. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.


Українські2015.04.22

Затверджено і розпочато виконання плану заходів щодо подальшої дерегуляції бізнесу в Україні

Україна здійснює наступні кроки для спрощення ведення бізнесу: Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. Міністерства, центральні органи виконавчої влади та інші державні органи вже приступили до його виконання.


Українські2015.04.22

Глава Уряду вимагає від керівників ОДА виконання завдань щодо зведення фортифікаційних споруд на державному кордоні

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від голів обласних державних адміністрацій завдань щодо зведення фортифікаційних споруд на українсько-російському державному кордоні. Про це він заявив у вівторок, 21 квітня, на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій у форматі селекторної наради з керівниками ОДА.


Українські2015.04.22

Особи, які не проживають за адресою реєстрації, повинні надати відповідні довідки, - Мінсоцполітики

„У разі, якщо людина зареєстрована, але не проживає за адресою реєстрації, а у нас таких чверть населення, то їй доцільно підтвердити факт свого перебування за іншою адресою відповідною довідкою”, - поінформував директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко у ефірі телеканалу „24”.


Українські2015.04.22

Мінсоцполітики: Жодні додаткові податки за деклараціями громадян нараховуватися не будуть

У прямому ефірі телеканалу „24” директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко звернувся до громадян з проханням відповідально поставитися до збирання даних про їхні доходи та витрати і уважно заповнювати декларації. При цьому він спростував підозри про нецільове використання особистої інформації, яку нададуть претенденти на отримання субсидій.


Українські2015.04.22

Мінкультури ініціює створення музею тоталітаризму

В Україні має бути створений музей тоталітаризму, де кожен відвідувач міг би наочно пересвідчитися у масштабах злочинів тоталітарного комуністичного режиму проти українців. «У зв’язку з прийняттям Верховною Радою пакета антикомуністичних законів, відповідно до яких комунізм прямо визнаний злочинним терористичним режимом, а архіви із свідченнями про злочини репресивних органів будуть відкриті, необхідно створити музей цієї кривавої епохи – музей тоталітаризму», - вважає Віце-прем’єр – міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко.


Колонка
Ігоря Матвійчука

Шановні Калушани!

Нехай Світлий День Воскресіння Христового дарує Вам надію, та впевненість у завтрашньому дні, укріпить віру, а Господні щедроти зійдуть на Ваші оселі.

Весь текст

Шановні Калушани!

Шановні Калушани!

 Нехай Світлий День Воскресіння Христового дарує Вам надію, та впевненість у завтрашньому дні, укріпить віру, а  Господні щедроти зійдуть на Ваші оселі.


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Розробка та підтримка сайтів Дизайн-студія Ідея